Pilne wydatki

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Ori35
Posty: 87
Rejestracja: 09 kwie 2019, 11:17

Pilne wydatki

Post autor: Ori35 »

Chyba każda z nas znalazła się kiedyś w sytuacji, kiedy potrzebny był kredyt a nie bardzo było wiadomo, gdzie się po niego udać. Mi w takiej sytuacji bardzo pomogli doradcy z https://bbpartnership.pl/. Wbrew pozorom zajmują się również klientem indywidualnym i świetnie znają się na realiach bankowych. Bardzo mi pomogli. Znacie inne sposoby pilne wydatki?
Awatar użytkownika
Kalanss
Posty: 16
Rejestracja: 20 sty 2020, 7:22

Re: Pilne wydatki

Post autor: Kalanss »

Doradcy są potrzebni, ale ja ich unikam i zawsze każdemu doradzam, żeby także starał się ich unikać. Żyjemy w XXI w. w zasadzie każdy z nas ma dostęp do Internetu, który jest skarbnicą wiedzy, często zupelnie darmowej wiedzy, z której możemy dowolnie korzystać. Polecam szczególnie czytanie blogów takich jak np. ten https://zielonebanknoty.pl/ , tam znajdziecie informacje o kredytach i pożyczkach, które przydadzą Wam się podczas szukania kredytu.
Awatar użytkownika
Ruzia
Posty: 165
Rejestracja: 13 sty 2019, 15:01

Re: Pilne wydatki

Post autor: Ruzia »

Zastanawiam się na sprawą konsolidacji moich obecnych kredytów. Miałam w przeszłości pilne wydatki i tak mi się niestety zebrało. Przeczytałam na tej stronie https://www.habza.com.pl/konsolidacja-k ... mym-banku/ , że w niektórych przypadkach jest możliwa taka usługa i t w zakresie tego samego banku. Jednak czy to się faktycznie mi opłaci. Korzystaliście może z takiej opcji?
ODPOWIEDZ