Plecak prezencie

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Bigboy
Posty: 223
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:25

Plecak prezencie

Post autor: Bigboy »

Niedawno dowiedziałam się o takiej akcji http://plecakiodserca.pl , w której dzieci z podstawówki darują swoje stare plecaki dzieciom , których nie stać na nowe. Wasze dzieci wzieły by udział w takiej akcji ?
Awatar użytkownika
klocki
Posty: 5
Rejestracja: 20 wrz 2019, 9:41

Re: Plecak prezencie

Post autor: klocki »

Tak, moje dziecko wzięło udział w tej akcji. Byłam z niego bardzo dumna bo samo chciało się w nią zaangażować, nie musiałam namawiać Kupiliśmy plecak, a moje dziecko jeszcze oddało zestaw klocków Lego 75952, którym się nie bawiło. Adam, czyli chłopczyk, który otrzymał plecak i klocki był bardzo szczęśliwy i nawet zaprzyjaźnili się razem :) https://zklockow.pl/lego-75952-fantasti ... worzeniami
Awatar użytkownika
Bercia
Posty: 75
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:47

Re: Plecak prezencie

Post autor: Bercia »

Szkoda, że my nie wiedzieliśmy o tej akcji, bo z pewnością wzięlibyśmy w niej udział. Teraz rozglądamy się za nowymi plecakami i wydaje mi się, że najlepsze są te na Ceneo https://www.ceneo.pl/Plecaki/p:Vans.htm . Są pojemne i solidnie wykonane. Jeśli chodzi o wzory, to muszą już sobie same wybrać, bo za duże już są, żeby mama w tej kwestii za nich decydowała.
Awatar użytkownika
Michalina_12
Posty: 116
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:58
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Plecak prezencie

Post autor: Michalina_12 »

Masę takich plecaków znajdziesz na gts.travel. To plecaki podróżne, mocno wyspecjalizowane, przy czym.. wyglądają po prostu świetna. Można je nosić nie tylko do samolotu, ale też do szkoły.
meskipub.pl
Awatar użytkownika
elus
Posty: 95
Rejestracja: 30 kwie 2019, 23:11

Re: Plecak prezencie

Post autor: elus »

Wiele różnych i przede wszystkim ciekawych plecaków jest dostępnych tutaj https://supersklep.pl/back-to-school . Jeśli to ma być prezent, to na pewno warto postawić na praktyczne i funkcjonalne oraz przede wszystkim oryginalne rozwiązania dopasowane do konkretnych potrzeb, aby sprawić komuś radość.
ODPOWIEDZ