płytki imitujące kamień

Inne tematy.
Awatar użytkownika
ramona
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2021, 16:23

płytki imitujące kamień

Post autor: ramona »

Spodobały mi się ostatnio płytki imitujące kamień - znalazłam takie w CerDesign - widzieliście kiedyś? Genialne są. Wyglądają nieziemsko. Już nie moge się doczekać gdy je wykorzystam w domu. Polecam.
mayaa

Re: płytki imitujące kamień

Post autor: mayaa »

ramona pisze: 22 paź 2021, 0:41 Spodobały mi się ostatnio płytki imitujące kamień - znalazłam takie w CerDesign - widzieliście kiedyś? Genialne są. Wyglądają nieziemsko. Już nie moge się doczekać gdy je wykorzystam w domu. Polecam.
Skoro uważasz, że to dla Ciebie, to działaj. Ja jednak będę wierna mojemu pierwszemu pomysłowi i cegła w salonie będzie u mnie wisieć. Nie to, że nie ufam Twojemu osądowi, ale po prostu coś innego mi się podoba i uważam, że nie ma co kombinować. No, ale myślę, że sami zdecydujecie się na to, co najlepsze.
Ewelina12

Re: płytki imitujące kamień

Post autor: Ewelina12 »

Doskonałą alternatywą są też płytki z elastycznego klinkieru. Znalazłam firmę Elastolith, która te płytki produkuje ręcznie i dzięki temu wyglądają bardzo naturalnie. Mają w swej ofercie różne rodzaje płytek w szerokiej ofercie kolorystycznej. Płytki te są impregnowane więc można je wykorzystywać zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz jako płytkę elewacyjną. Płytki te są bardzo łatwe w obróbce, a ich klej montażowy stanowi również funkcję fugi co wpływa na szybsze ich układanie.
ODPOWIEDZ