Polecany dom opieki

Inne tematy.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 209
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:37

Polecany dom opieki

Post autor: kozi44 »

Słuchajcie, czy ktoś z waszej rodziny jest lub był może w jakimś domu opieki? My właśnie szykamy takiego domu we Wrocławiu dla dziadka i jeśli możecie mi podać namiary na taki dom, będe wam bardzo wdzięczny
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 209
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:37

Re: Polecany dom opieki

Post autor: kozi44 »

Jeśli chodzi o domy opieki dla starszych osób we Wrocławiu, to moim zdaniem najlepszym wyborem będzie wrocławskie centrum seniora. Mają oni wręcz fantastyczną opiekę, a dodatkowo współpracują z bardzo dobrą fundacją co moim zdaniem jesty dodatkowym atutem
Awatar użytkownika
Ardi
Posty: 413
Rejestracja: 09 mar 2019, 22:20
Kontakt:

Re: Polecany dom opieki

Post autor: Ardi »

Jesli chodzi o opinie na temat domów seniora to wedlug mnie dobrze ze takie miejsca są, gdzie seniorzy moga poczuc sie bezpiecznie i prawie tak jak w domu. Jesli mialabym cos polecic to ten dom seniora Pod Topolami https://podtopolami.eu w Piotrkowie Kujawskim niedaleko Inowroclawia. Personel doklada wszelkich staran aby kazdy dzien byl inny, lepszy i ciekawszy. Opieka jest calodobowa takze nie ma co sie martwic o stan zdrowia naszego seniora.
Awatar użytkownika
Erejka
Posty: 142
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:19

Re: Polecany dom opieki

Post autor: Erejka »

Wiele osób też decyduje się na opiekę nad osobami starszymi na własną rękę. Wiem, że może to być ciężkie (szczególnie z osobami z demencją starczą), ale dom opieki to spore koszty niestety. Przemyślcie sobie dokładnie sprawę. Przy domowej rehabilitacji, czy też po prostu codziennym funkcjonowaniu, sprzęt od https://esklep.brandvital.eu/ może okazać się wręcz niezbędny. Proponują w tym miejscu między innymi balkoniki, kule ortopedyczne, schodołazy, urządzenia oddechowe, czy też aparaty słuchowe.
Awatar użytkownika
itmors
Posty: 2
Rejestracja: 15 sie 2020, 17:13

Re: Polecany dom opieki

Post autor: itmors »

W obecnych czasach domy opieki to pieklo ze względu na covid 19
Awatar użytkownika
uxinia
Posty: 181
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:36

Re: Polecany dom opieki

Post autor: uxinia »

Ja generalnie jestem sceptycznie nastawiona do takich miejsc. Uważam, że jeśli senior wymaga opieki to można przecież wynająć opiekunkę dla takiej osoby. Wiem, że w Niemczech to bardzo popularne zajęcie. Tutaj http://europraca.com.pl/opiekunki-na-codzien/ niedawno znalazłam wiele cennych artykułów poradnikowych w temacie opiekunek.
Awatar użytkownika
Lucek242141
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2020, 10:48

Re: Polecany dom opieki

Post autor: Lucek242141 »

Ja nie mógłbym oddać do domu opieki bliskiej osoby. Jest to po prostu przykre, że ludzie tak robią.
___
Projektowanie stron internetowych
Awatar użytkownika
inaka
Posty: 261
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:35

Re: Polecany dom opieki

Post autor: inaka »

Dom opieki musi mieć najwyższe standardy. Czytałam, że ten dom http://domseniora24.pl/ zapewnia wysokiej jakości opiekę medyczną i pielęgniarską. Każdy senior ma pokój z kuchnią, do ich dyspozycji jest też kaplica czy pokój rozrywek. Podobno personel jest miły i pomocny. Ośrodek leży poza miastem, dlatego panuje tam cisza i spokój.
Amszuułka

Re: Polecany dom opieki

Post autor: Amszuułka »

Gdyby ktoś z Was szukał domu opieki w Nowym Dworze Mazowieckim to polecam zapoznać się z ofertą zakładu opiekuńczo-leczniczego "Dom Rodzinny". To bardzo dobra placówka dla osób starszych jak i tych schorowanych, mają tam nawet oddział paliatywny.
Awatar użytkownika
mruczka8
Posty: 451
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:40

Re: Polecany dom opieki

Post autor: mruczka8 »

Warto przed wysłaniem takiej osoby do domu opieki zadbać o jej zdrowie i dobre samopoczucie. Dzięki temu będzie znacznie bardziej cieszyć się z funkcjonowania w danym miejscu. Dlatego też opcja taka jak aparat słuchowy, który będzie dobrze wyprofilowany i skuteczny, na pewno pozwoli jej cieszyć się z funkcjonowania i wygody na tym obszarze.
ODPOWIEDZ