pomagać warto

Inne tematy.
Awatar użytkownika
marylka
Posty: 57
Rejestracja: 25 cze 2019, 21:10

pomagać warto

Post autor: marylka »

Dzisiaj chciałabym wspomnieć o Fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/. Fundacja ta działa prężnie od paru lat i dzielnie pomaga w walce z powrotem do zdrowia. To bardzo ważne by wspomóc te dzieciaki w walce o własne życie. Pomóc można wpłacając jakkolwiek datek na konto tej fundacji. Dla nas to może i niewiele a dla nich to bardzo dużo.
Awatar użytkownika
lolaa
Posty: 18
Rejestracja: 26 cze 2019, 9:44

Re: pomagać warto

Post autor: lolaa »

marylka pisze: ↑03 lip 2019, 9:35 Dzisiaj chciałabym wspomnieć o Fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/. Fundacja ta działa prężnie od paru lat i dzielnie pomaga w walce z powrotem do zdrowia. To bardzo ważne by wspomóc te dzieciaki w walce o własne życie. Pomóc można wpłacając jakkolwiek datek na konto tej fundacji. Dla nas to może i niewiele a dla nich to bardzo dużo.
Widzę, że nie tylko ja zainteresowałam się działalnością Fundacji Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ . Cieszę się, że takie organizacje istnieją i pomagają tym dzieciakom i ich rodzicom. W takich chwilach wsparcie jest niezwykle ważne. Zawsze przyłączam się do tego typu akcji, ponieważ zależy mi na tym, aby każdy mógł być zdrowy. Wierzę, że dzięki takim ludziom, jak pracownicy fundacji to może się udać!
ODPOWIEDZ