Pomoc psychologa

Inne tematy.
Awatar użytkownika
promyk
Posty: 28
Rejestracja: 29 cze 2020, 16:19

Pomoc psychologa

Post autor: promyk »

Czy ktoś z Was korzystał z pomocy psychologa? Przyznaję, że ostatnio trochę problemów mi się nałożyło i szukam dobrej poradni. Słyszałam dobre opinie o Poradni Salomon z Łodzi http://www.poradniasalomon.pl macie jakieś doświadczenia? Wiem, że pracuje tam sporo specjalistów.
Awatar użytkownika
bromgars
Posty: 3
Rejestracja: 01 lip 2020, 21:35

Re: Pomoc psychologa

Post autor: bromgars »

Ja właśnie szukam jakiegoś dobrego psychologa. Możesz mi kogoś polecić?


___________________________
https://www.znajdzreklame.pl/
marek.polak

Re: Pomoc psychologa

Post autor: marek.polak »

Zacznę od tego, że psycholog psychologowi nie jest równy- zależy czy dana osoba wybiera zawód z powołania czy też nie. Ja w swoim życiu trafiłem najpierw na dwóch specjalistów z którymi w ogóle nie mogłam się dogadać. Dopiero w poradni Harmonia (Luxmed) spotkałam wspaniałych specjalistów . Okazali mi mnóstwo zrozumienia. Terapia była prowadzona bardzo indywidualnie dzięki czemu już po miesiącu dostrzegłem efekty. Poradnię Harmonia szczerze Wam wszystkim polecam. Nie dość, że można liczyć tutaj na prawdziwe wsparcie to nie czeka się w długich kolejkach na wizyty.
kingaa

Re: Pomoc psychologa

Post autor: kingaa »

Co sądzicie o https://justynasabala.pl/ ? Właśnie jeśli chodzi o terapie to z tego co słyszałam to prowadzona jest ona bardzo fachowo. Dodatkowo co do terminów to nie są one jakieś odległe
dagaa

Re: Pomoc psychologa

Post autor: dagaa »

Od pewnego czasu rozważam zapisanie się na sesje terapeutyczne dostępne na stronie https://www.kierunekrownowaga.pl . Tam oferowane usługi terapeutyczne są na niezwykle wysokim poziomie, a co równie istotne, personel wykazuje się profesjonalnym podejściem do pacjentów.
Awatar użytkownika
flexi
Posty: 107
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:40

Re: Pomoc psychologa

Post autor: flexi »

Bardzo ważne jest także nasze zdrowie psychiczne. Dlatego jeśli czujemy taki problem to najlepiej zgłosić się do ośrodka Pomarańczowe Ja - psychologia, psychoterapia Poznań: https://www.terapiapoznan.pl/ . Pracują tam świetni specjaliści. Warto się z nimi skontaktować - można także online. Polecam z własnego doświadczenia.
Awatar użytkownika
cleftjaw
Posty: 516
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:20

Re: Pomoc psychologa

Post autor: cleftjaw »

Ostatnio szukałam jakościowej terapii behawioralnej dla dzieci i cieszę się, że trafiłam na tę stronę internetową: warszawa psycholog dziecięcy. Znajduje się tam renomowane centrum psychologiczne, a moja znajoma, korzystając z ich usług, była bardzo zadowolona z rezultatów terapii dla swojego dziecka.
Margoo5

Re: Pomoc psychologa

Post autor: Margoo5 »

Każdy z nas ma inną wrażliwość i sposoby radzenia sobie z problemami. Są jednak momenty i doświadczenia w życiu które w pewien sposób nas przerastają , nie radzimy sobie z nimi. W taki przypadku dobrym rozwiązaniem może być skorzystanie z pomocy specjalisty. Dobrą opcją może być terapia psychodynamiczna kraków
etnaa

Re: Pomoc psychologa

Post autor: etnaa »

A czy wiecie jaki wpływ może mieć na dziecko dorastanie w dysfunkcyjnej rodzinie? https://www.pracowniakreska.com/dda-i-d ... -rodzinie/ ? Jakie to wszystko może mieć skutek na przyszłość, zachowanie takiego dziecka? Jak można wspierać dziecko pochodzące z takiej rodziny itd.
Gość

Re: Pomoc psychologa

Post autor: Gość »

Po kilku nieudanych wyborach w końcu trafiłam na psychoterapię, która działa. Z całego serca polecam profesjonalistów z Centrum Psychoterapii Blisko, którzy byli dla mnie ogromnym wsparciem i postawili mnie na nogi, kiedy najbardziej tego potrzebowałam. https://bliskopsycholog.pl/
ODPOWIEDZ