Pomysł na biznes

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Ardi
Posty: 413
Rejestracja: 09 mar 2019, 22:20
Kontakt:

Pomysł na biznes

Post autor: Ardi »

Witam! od jakiegoś czasu zastanawiam sie nad zalozeniem wlasnego biznesu - takiego zwiazanego z rolnictwem. Mam dokladniej na mysli hodowlę bydła. Słyszałem jednak że trzeba sie do tego dobrze przygotowac, choćby ze względu na mykotoksyny ,które szkodzą zwierzętom karmionym paszą. Muszę więc zakupić odpowiednie sorbenty i zadbać o higienę ściółki. Mielibyscie moze jeszcze jakies porady ?
Awatar użytkownika
marydomar
Posty: 179
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:13

Re: Pomysł na biznes

Post autor: marydomar »

Pomysłów na biznes możesz mieć naprawdę sporo, jednak żeby dobrze funkcjonował już na samym początku trzeba przemyśleć i przekalkulować wiele rzeczy. Jako właściciel musisz dużo rzeczy kontrolować, koordynować i nadzorować. Aby to usprawnić przyda się dopasowane do potrzeb firmy oprogramowanie. To rozwiązanie, które decyduje się wdrożyć wiele różnych firm. Nawet przychodnie lekarskie decydują się na takie programy. Tam coraz większą popularnością cieszy się Medchart. Wiele ma jego temat znajdziesz na https://medchart.pl/baza-wiedzy . Posiada on wiele zalet, które ułatwiają codzienną pracę w takim miejscu. Działa w chmurze dzięki czemu dostęp do niego możliwy jest z każdego komputera.
Awatar użytkownika
cleftjaw
Posty: 516
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:20

Re: Pomysł na biznes

Post autor: cleftjaw »

Jeśli interesują was urządzenia skierowane do sektora przemysłu, to zachęcam was wszystkich do sprawdzenia tej strony internetowej: http://www.teknomatik.pl/. Znajdziecie tam ofertę firmy, która zajmuje się budową maszyn i systemów dla na przykład linii produkcyjnych. Naprawdę świetna firma.
Awatar użytkownika
Erejka
Posty: 142
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:19

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Erejka »

Sam pomysł to bardzo ważna rzecz, jednak tu według mnie ważniejsze jest samo odpowiednie działanie, rozplanowanie sobie wszystkiego. Ja chce otworzyć własny salon kosmetyczny i teraz stawiam na szkolenia. Także zainteresowała mnie oferta od https://kazaro.pl Mają tu meble i urządzenia kosmetyczne.
Awatar użytkownika
Roman77
Posty: 158
Rejestracja: 24 paź 2019, 18:59

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Roman77 »

Pomysł to jedno, a wykonanie to coś innego. Właśnie dlatego powinniście dobrze rozważyć współpracę z odpowiednimi kontrahentami. Na przykładzie http://proorganika.com.pl/system-rurowy-jacob/ świetnie widać, że dzisiaj jesteście w stanie znaleźć rozwiązania, które będą w stanie najlepiej wpłynać na Wasz biznes. Warto mieć to na uwadze.
ODPOWIEDZ