Porady prawne

Inne tematy.
Awatar użytkownika
felicjan-91
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2022, 14:44

Porady prawne

Post autor: felicjan-91 »

Panowie, byliście kiedyś u prawnika? Ja prawdopodobnie będę się musiał udać niedługo, ale dowiedziałem się też, że niektóre kancelarie oferują porady prawne online. Korzystaliście z takiej możliwości? Takie rozwiązanie by się sprawdziło, gdybym znalazł dobrego prawnika, ale w innym mieście, prawda? Jeśli chcecie to opowiedzcie o swoich doświadczeniach, będzie mi raźniej ;)
atenkaa

Re: Porady prawne

Post autor: atenkaa »

Mnie niedługo czeka rozwód białystok , także też szukam powoli odpowiedniego speca z tej dziedziny. Nie jest to dla mnie łatwa sprawa, dlatego chcę aby wszystko przebiegło całkiem sprawnie. Może mi kogoś polecicie?
basia903

Re: Porady prawne

Post autor: basia903 »

Podstawowe usługi prawne to coś, z czego większość firm powinna korzystać. Prawo jest bardzo szerokim pojęciem, szczególnie w biznesie, gdzie podpisuje się umowy i odbywają się różne transakcje. Warto dokładnie większość umów sprawdzać pod kątem prawnym.
Cezary

Re: Porady prawne

Post autor: Cezary »

Różnice w planach życiowych i celach mogą być powodem rozwodu, gdyż partnerzy mogą dojść do wniosku, że ich drogi życiowe rozchodzą się. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz pod adresem https://www.damosfera.pl/z-jakich-powod ... ac-rozwod/ i w takich przypadkach rozwód może być rozwiązaniem pozwalającym obu stronom na realizację własnych aspiracji.
estelitaa

Re: Porady prawne

Post autor: estelitaa »

To ja dorzucę od siebie namiar na Kancelarię Adwokacką adwokat Angelika Wójcik https://wojcik-adwokat.pl , która znajduje się we Wrocławiu. U nich możecie też liczyć na pełne wsparcie, jak chodzi o usługi prawne. Specjalizują się w prawie: rodzinnym, karnym, cywilnym, gospodarczym, medycznym i nie tylko. Nie tylko oferują doradztwo w różnych aspektach, ale również i reprezentują klientów przed organami.
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 37
Rejestracja: 31 sie 2019, 6:45

Re: Porady prawne

Post autor: foxi »

Porady prawne i w ogóle obsługa to jeden ze sposobów wsparcia jakie oczekują prowadzący biznes. Inny sposób to wsparcie jakie dają biura rachunkowe oraz firmy konsultingowe. Nie bez znaczenia są też dla prowadzących biznes wsparcie jakie oferują firmy szkoleniowe. Pani Iwona Firmanty to znany i uznany coach biznesowy ,z jej usług skorzystał już wielu przedsiębiorców.
ODPOWIEDZ