Porady zdrowotne

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Rodworril
Posty: 113
Rejestracja: 30 gru 2019, 22:25

Porady zdrowotne

Post autor: Rodworril »

Zastanawiam się czy ktoś z forum orientuje się gdzie znajdę jakieś warte uwagi porady zdrowotrne?

1 litr łez
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 209
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:37

Re: Porady zdrowotne

Post autor: kozi44 »

Moim zdaniem jeśli interesują Cię warte uwagi porady zdrowotne powinieneś zajrzeć na stronę tomipomaga.pl . Jest tu na prawdę sporo wartych uwagi informacji i porad. Na pewno dobrze by było abyś się z nimi zapoznał, jeśli ten temat Cię interesuje
baśka

Re: Porady zdrowotne

Post autor: baśka »

Ja mam bardzo dobra rade, dla kobiet w ciazy- bankowanie krwi pepowinowej. To chyba najlepsze co mozemy zrobic dla dziecka juz na tym etapie, czyli przy porodzie pozyskac krew pepowinowa i przechowywac ja. Nigdy nie wiadomo, czy nie przyplata sie w przyszlosci jakies chorobsko, dlatego warto sie zabezpieczyc. Diagnostyka Bank komorek macierzystych ma w ofercie kilka pakietów
łasica

Re: Porady zdrowotne

Post autor: łasica »

chyba najlepsza radą jaka mozna dac, to robic badania profilaktycznie tak czesto jak to jest niezbedne. wiem co mowie. u mnie ostatnio wyszlo ze jestem zakazona wirusem hpv, ginekolog zalecil zel papilocare, to dosc nowy lek,ale jest skuteczny
mąką

Re: Porady zdrowotne

Post autor: mąką »

regularne badani potrafią ratować życie niejednokrotnie, ja na przykład dowiedziałam się ,ze mam kamienie na nerkach po badaniu w szpitalu mazovia, potem zrobiono mi zabieg RIRS tj leczenie kamicy nerkowej i moczowodowej przy pomocy giętkiego
endoskopu z użyciem lasera holmowego, dzieki czemu teraz nie mam już problemow i kamienie mi juz nie dokuczają super szpital !
Awatar użytkownika
pattka
Posty: 121
Rejestracja: 06 maja 2019, 13:46

Re: Porady zdrowotne

Post autor: pattka »

To się zgadza, ja też niedawno robiłam badania także te bardziej specjalistyczne jak sonovagonografia w szpitalu medicover i okazało się że choruję na endometriozę, ginekolog zleciła to badanie bo podejrzewała u mnie tą chorobę
elik
Posty: 203
Rejestracja: 28 mar 2019, 9:40

Re: Porady zdrowotne

Post autor: elik »

Teraz można na wiele nurtujących nas tematów dużo informacji znaleźć w internecie. I to jest taka fachowa wiedza, która z pewnością się przyda zanim na przykład wybierzemy się do lekarza. Ostatnio sama na stronie https://antykoncepcjanamiare.pl/co-to-j ... drogenizm/ czytałam na temat hiperandrogenizmu, czyli nadmiernego owłosienia u kobiet. Ostatnio zauważyłam u siebie takie zmiany. Już się zapisałam do lekarza, ale doczytać też nie zaszkodzi.
Robaczek
Posty: 699
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:26

Re: Porady zdrowotne

Post autor: Robaczek »

Sporo naprawdę wartościowych porad, również w kategorii zdrowia, możecie znaleźć również na stronie internetowej https://porady.org/. Ja czytałam tam ostatnio o tym, jakie są skuteczne sposoby na ból kręgosłupa oraz jak zapobiegać infekcjom intymnym. Jeśli również szukacie takich wskazówek, to polecam sobie w wolnej chwili poczytać ;)
ełka04

Re: Porady zdrowotne

Post autor: ełka04 »

U większości teraz to sama porada to za mało. Tylko potrzebna odpowiednia diagnostyka i leczenie potem. Ważne żebyśmy nie byli odprawieni z kwitkiem. Dlatego jeśli szukacie profesjonalnego podejścia do pacjenta to przychodnie targówek są tym miejscem gdzie warto się zgłosić.
hiczungł

Re: Porady zdrowotne

Post autor: hiczungł »

Każdy mężczyzna powinien odwiedzać urologia. W końcu mowa tutaj o schorzeniach, które faktycznie mogą pokrzyżować nasze życie. Dlatego odezwanie się do https://www.urolog-gorecki.wroclaw.pl/b ... rologiczne miało w tym wypadku całkowity sens. Na miejscu przeszedłem przez USG jąder, nerek pęcherza a to wszystko po to, aby odkryć ewentualne schorzenia związane z moim zdrowiem. Całe szczęście, wszystko jest w porządku a bez badań niemiałbym tej pewności.
jadźkaa

Re: Porady zdrowotne

Post autor: jadźkaa »

Jaka jest według was najlepsza witamina d dla osób starszych ? Właśnie chciałabym na dniach zamówić dla mojej babci jakieś porządne witaminy tylko jeszcze rozglądam się za jakąś odpowiednią ofertą, ponieważ chciałabym by były one skuteczne.
Awatar użytkownika
firanka
Posty: 155
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:41

Re: Porady zdrowotne

Post autor: firanka »

Cześć! Poszukuję wsparcia w poprawie mojego stanu zdrowia i zastanawiam się, czy terapia biorezonansem może być dobrą opcją. Czy ktoś tutaj miał pozytywne efekty po terapii dostępnej na https://www.biorezonans-mokotow.pl/ ? Chętnie posłucham opinii i doświadczeń innych osób
Awatar użytkownika
szpila
Posty: 141
Rejestracja: 15 sty 2019, 15:48

Re: Porady zdrowotne

Post autor: szpila »

W aptekach DOZ można znaleźć nutridrinki Fresubin oraz Nutrica w bardzo konkurencyjnych cenach. Moja chora babcia je przyjmuje bo zawierają odpowiednie dawki różnych substancji odżywczych w postaci płynnej diety. Warto zapytać o nie swojego lekarza w różnych chorobach i przypadłościach.
dominikk

Re: Porady zdrowotne

Post autor: dominikk »

Moi dziadkowie bardzo lubią te nutridrinki, więc zawsze jak jestem w dozie to im kupuję na zapas. Zwłaszcza, że są już schorowani i w takim wieku, że nie zawsze mają ochotę na jakiekolwiek posiłki.
olkaa

Re: Porady zdrowotne

Post autor: olkaa »

Uważam, że rozważenie takich produktów jak soczewki z astygmatyzm może być trafnym wyborem. W ostatnim czasie wielu ludzi wyrażało pozytywne opinie na temat tego rodzaju soczewek, a także zawsze można polegać na fachowym doradztwie ze strony personelu.
istka

Re: Porady zdrowotne

Post autor: istka »

Jako osoba, która w przeszłości borykała się z problemami stóp, mogę śmiało powiedzieć, że inwestowanie w wysokiej jakości produkty do pielęgnacji stóp jest koniecznością. Dlatego gorąco polecam zajrzeć na stronę https://sklep.ileopard.pl/, gdzie można znaleźć szeroką gamę sprawdzonych produktów podologicznych
wojteek

Re: Porady zdrowotne

Post autor: wojteek »

Ostatnio zastanawiam się nad potencjalnym nabytkiem jak apteo woda morska dla dzieci . Z tego, co dowiedziałem się, produkt ten cieszy się uznaniem ze względu na swoją wysoką jakość, a także dostępny jest w atrakcyjnej cenie. Zastanawiam się, czy to może być trafny wybór dla mnie.
patla

Re: Porady zdrowotne

Post autor: patla »

Szukasz nieinwazyjnego i dokładnego sposobu na zdiagnozowanie swoich problemów zdrowotnych? Nie szukaj dalej niż biorezonans Kraków! Ta innowacyjna technologia wykorzystuje urządzenie DIACOM do odczytywania informacji z mózgu i oceny stanu narządów. Według mnie jest to świetna opcja dla każdego, kto martwi się o swoje zdrowie.
Wicia

Re: Porady zdrowotne

Post autor: Wicia »

Prywatna opieka zdrowotna odgrywa ważną rolę w promowaniu i zapewnianiu dostępu do innowacyjnych terapii oraz najnowocześniejszych leków. Platformy takie jak https://zdrowie.pzu.pl/ oferują pacjentom możliwość korzystania z nowych, często jeszcze nie dostępnych szeroko terapii, co może mieć istotny wpływ na efektywność leczenia.
ODPOWIEDZ