poszukiwany kurier

Inne tematy.
Awatar użytkownika
xenop
Posty: 141
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:38

poszukiwany kurier

Post autor: xenop »

Jestem w trakcie poszukiwania kuriera, jakiś tani by się przydał który błyskawicznie dowozi paczki. Ktoś coś?
Awatar użytkownika
alvin
Posty: 108
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:05

Re: poszukiwany kurier

Post autor: alvin »

Dołączam się do pytania jednak mnie interesuje cennik paczek międzynarodowych , bo sporo nadaje poza Polskę i chce nieco obniżyć te koszty (ostatnio dużo płacę) . Możecie doradzić jakiego kuriera najlepiej wybrać?
Awatar użytkownika
kygo
Posty: 120
Rejestracja: 15 maja 2019, 15:49

Re: poszukiwany kurier

Post autor: kygo »

Sobie poszukaj w sieci takich poradników kurierskich, tam są opisane różne firmy przewozow i podane są najważniejsze informacje typu jak zapakować przesyłkę dla FedEx , jak korzystać z opcji śledzenia przesyłki itd.
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 5
Rejestracja: 28 cze 2020, 20:46

Re: poszukiwany kurier

Post autor: Marcin »

Jeśli chodzi o przewóz paczek międzynarodowych, to z czystym sumieniem polecam ergo paczki do Anglii
Awatar użytkownika
maciek
Posty: 4
Rejestracja: 30 cze 2020, 23:53

Re: poszukiwany kurier

Post autor: maciek »

Ja paczki do Niemiec, Belgii i Anglii nadaje zawsze z firmą paczkianglia.com.pl i nigdy się nie zawiodłem
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 376
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:09

Re: poszukiwany kurier

Post autor: mczay »

Najprościej chyba skorzystać sobie z oferty https://www.sendit.pl/cennik/cenniki-mi ... dowe/dania Przykładowo macie przedstawioną ofertę kurierów do Danii, ale jest dostępnych wiele różnych krajów, jak i przesyłki krajowe. Warto zamawiać przez takie strony, bo jest dużo taniej.

kwiat podobny do marihuany
Awatar użytkownika
Ori35
Posty: 87
Rejestracja: 09 kwie 2019, 11:17

Re: poszukiwany kurier

Post autor: Ori35 »

Jeśli chodzi o przesyłki zagraniczne to tu https://www.kurjerzy.pl/paczka-do-niemiec/de masz więcej informacji o przesyłkach do Niemiec. Popatrz też na stronie tego brokera - są i inne możliwości, zarówno w kraju, jak i za granicą. Broker to moim zdaniem zawsze najlepszy sposób na nadanie paczki. Tani i bez wychodzenia z domu. Wszystko można załatwić online.
ODPOWIEDZ