Prezent świąteczny

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Violla
Posty: 164
Rejestracja: 29 mar 2019, 0:06

Prezent świąteczny

Post autor: Violla »

Hejka,
macie jakieś fajne pomysł na prezent świąteczny dla dziecka? Właśnie jestem na etapie szybkich zakupów na święta i tak myślę co kupić synowi, który ma 3,5 lata. Może mi doradzicie?
Awatar użytkownika
czekolada
Posty: 166
Rejestracja: 07 lis 2019, 13:47

Re: Prezent świąteczny

Post autor: czekolada »

Pluszaka kupiłaby lub inną zabawkę. A do tego paczuszkę słodyczy... Co trzeba więcej?
Awatar użytkownika
Violla
Posty: 164
Rejestracja: 29 mar 2019, 0:06

Re: Prezent świąteczny

Post autor: Violla »

Ok. Akurat mój syn nie lubi pluszaków, a słodkości też nie chce kupować mu za wiele. Kupiłam jednak mu tor ze samochodzikami i do tego planuje zamówić również świąteczną książkę w której każda strona jest spersonalizowana. Zobacz sobie https://magiczneswieta.pl . Jest naprawdę świetna.
Awatar użytkownika
RaymondV
Posty: 59
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:10

Re: Prezent świąteczny

Post autor: RaymondV »

Według mnie to dosłownie cokolwiek. Będzie się cieszył chyba z każdej zabawki.
Każdy potrafi się poddać, to najprostsza rzecz na świecie. Ale wytrwać, kiedy wszyscy się spodziewają, że ulegniesz : oto prawdziwa siła.
Awatar użytkownika
Mama_Jasia
Posty: 5
Rejestracja: 27 lis 2019, 15:53

Re: Prezent świąteczny

Post autor: Mama_Jasia »

Dla dzieciaków polecam Laboratorium Profesora K z serii Super Zings. To bardzo popularne w ostatnim czasie figurki, które maluchy uwielbiają. Możecie kupić je np. w sklepie online E-kidsplanet.
Awatar użytkownika
Billie123
Posty: 5
Rejestracja: 12 gru 2019, 9:49

Re: Prezent świąteczny

Post autor: Billie123 »

Jako prezent świąteczny fajnie sprawdzi się również piórnik do szkoły pieseł. To bardzo pojemny piórnik szkolny z zabawnym nadrukiem w postaci pieseła, znanego z memów :) Z takim piórnikiem, dziecko chętnie pójdzie do szkoły!
Awatar użytkownika
Zabawkowa
Posty: 5
Rejestracja: 10 sty 2020, 12:53

Re: Prezent świąteczny

Post autor: Zabawkowa »

Ja robiłam pod choinkę dość dużo prezentów, zwłaszcza dla dzieci - siostrzenice i bratanice :) kupiłam im zabawki interaktywne dla dzieci :) mega im się spodobał :) lubią poznawać nowe dźwięki :)
kropek
Posty: 104
Rejestracja: 01 lip 2019, 10:16

Re: Prezent świąteczny

Post autor: kropek »

Jeśli o prezentach mowa to ja kupiłam bardzo fajny smartwatch dla dzieci i moim zdaniem nawet bez żadnej okazji to warto swojemu dziecku taki gadżet sprawić. Chociażby ze względu na lokalizator gps, zwłaszcza jak dziecko już samo wychodzi z domu. Ja zawsze mogę sprawdzić gdzie aktualnie mój syn się znajduje.
ODPOWIEDZ