produkty rolnicze

Inne tematy.
Awatar użytkownika
ecik12
Posty: 219
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:11

produkty rolnicze

Post autor: ecik12 »

Z tego co zauważyłem, to na rynku istnieje wiele produktów rolniczych, w tym tych do ochrony upraw czy roślin. Dla mnie najlepszą marką jest https://www.dr-green.pl/ Jest to firma globalna, która angażuje się również w pomoc rolnikom, dostarczając liczne rozwiązania. Strona internetowa zawiera wiele cennych informacji, na których podstawie można zajmować się rolnictwem.
Awatar użytkownika
Ruzia
Posty: 165
Rejestracja: 13 sty 2019, 15:01

Re: produkty rolnicze

Post autor: Ruzia »

Ja z kolei mam zaufanie do dostawcy maszyn rolniczych DozaMech http://www.dozamech.pl/ . Obecnie w rolnictwie stosuje się coraz nowsze technologicznie urządzenia, a ten producent idealnie spełnia wymagania w kwestii funkcjonalności. Dopiero będę robić u niego zamówienie, ale wiem, że znajomy jest bardzo zadowolony z ich suszarni oraz elektronicznych dozowników.
Awatar użytkownika
Ardi
Posty: 413
Rejestracja: 09 mar 2019, 22:20
Kontakt:

Re: produkty rolnicze

Post autor: Ardi »

co do maszyn to rzeczywiście warto rozważyć kilka ofert zanim zdecydujemy się na tą jedną. No i dobrze mieć także namiary na sklep gdzie zakupimy wszelkie potrzebne części zamienne i oryginalne do tego typu sprzętów . Zajrzyjcie tutaj www.interhandler.pl - znajdziecie tu takie elementy wymienne do maszyn rolniczych a w razie potrzeby możecie skorzystać z usług serwisowych tej firmy
Awatar użytkownika
Ivan35
Posty: 66
Rejestracja: 18 wrz 2019, 9:36

Re: produkty rolnicze

Post autor: Ivan35 »

Będę musiał sprawdzić te propozycje. Przy czym jeżeli interesują Was typowe ogłoszenia rolnicze , na pewno dobrym pomysłem będzie odwiedzenie pokato.pl. Są tam dostępne różne kategorie, w tym także praca czy nieruchomości, a jednocześnie możemy umieszczać tam anonse bez dodatkowych opłat.

jak sprawdzić co zamula komputer
ODPOWIEDZ