Program dla biur rachunkowych online

Inne tematy.
Awatar użytkownika
jkyt
Posty: 174
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:56

Program dla biur rachunkowych online

Post autor: jkyt »

Prowadzę własne biuro rachunkowe i słyszałem, że taki program dla biur rachunkowych online jest w stanie w wielu kwestiach pomóc. Czy to prawda? Macie jakieś doświadczenia z tym związane?
Awatar użytkownika
tristan
Posty: 46
Rejestracja: 14 kwie 2019, 22:02

Re: Program dla biur rachunkowych online

Post autor: tristan »

Może nie tyle program dla biur rachunkowych, ale na pewno może przydać się program eNova. To wręcz kombajn dla przedsiębiorstw. Jeżeli chce się dobrze go wdrożyć i przeszkolić personel to warto korzystać z tej oferty http://www.vattax.pl/wdrozenia-i-szkolenia-z-enova-365/.
Awatar użytkownika
dem003
Posty: 97
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:34

Re: Program dla biur rachunkowych online

Post autor: dem003 »

Jeśli prowadzicie własne biuro rachunkowe, to mam dla Was fajne oprogramowanie, dzięki któremu załatwicie sobie wszystko szybciej i łatwiej. Polecam Wam sprawdzić stronę https://mb24.pl/ bo to miejsce stworzyło bardzo fajne narzędzia do pracy dla księgowych, dzięki któremu ma się świetny kontakt z klientem i jest możliwości wystawiania faktur.
Robaczek
Posty: 699
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:26

Re: Program dla biur rachunkowych online

Post autor: Robaczek »

Skoro już mowa o oprogramowaniu dla firm, to czy ktoś z Was korzystał może kiedyś z nowoczesnych systemów informatycznych od firmy Primesoft? Czytałam sobie o nich ostatnio na stronie http://www.primesoft.pl/ i wszystko wskazuje na to, że mogłyby one pomóc w optymalizacji wielu procesów w przedsiębiorstwie. Co o tym myślicie?
ODPOWIEDZ