Program do faktur - z jakiego korzystacie?

Inne tematy.
Emkoś

Program do faktur - z jakiego korzystacie?

Post autor: Emkoś »

Cześć!
Czy możecie mi powiedzieć coś więcej jaki program do fakturowania warto sprawdzić i jednocześnie z jakiego sami teraz korzystacie i przede wszystkim czy jesteście zadowoleni z podjętych decyzji z perspektywy pracy na nim od dłuższego czasu. Będę wdzięczny za konkrety, bo już sam nie wiem a wolę dobrze wybrać :)

kurtki męskie na wiosnę
Todiś

Re: Program do faktur - z jakiego korzystacie?

Post autor: Todiś »

W mojej opinii jeżeli szukacie przede wszystkim skutecznego systemu do fakturowania w swojej firmie to weźcie pod uwagę na przykład Faktura VAT od RafSoft https://www.rafsoft.net/ w przypadku którego będziecie mogli liczyć zarówno na najwyższa jakość, profesjonalne wsparcie ze strony obsługi i jednocześnie łatwość w codziennej pracy. Jak się okazuje na wersji próbnej funkcjonalność jest naprawdę szeroka.
Rugieł

Re: Program do faktur - z jakiego korzystacie?

Post autor: Rugieł »

Według mnie również tutaj bardzo fajnie wypada właśnie Faktura Vat 2021, który dostępny jest zarówno w wersji Start, Standard, czy jednocześnie Pro. Stawiają na profesjonalizm obsługi, dobrą cenę za licencję i rozbudowaną możliwość takiego programu na przykład w wersji standardowej mamy - Szybkie wystawianie faktur, Seryjne drukowanie dokumentów, Definiowanie wyglądu faktury, gotowe style dokumentów, Eksport do wielu formatów XLS, HTML, CSV, Plik JPK, Kopie bezpieczeństwa i długo jeszcze trzeba byłoby wymieniać.
Emkoś

Re: Program do faktur - z jakiego korzystacie?

Post autor: Emkoś »

Rugieł pisze: ↑07 paź 2021, 11:03 Według mnie również tutaj bardzo fajnie wypada właśnie Faktura Vat 2021, który dostępny jest zarówno w wersji Start, Standard, czy jednocześnie Pro. Stawiają na profesjonalizm obsługi, dobrą cenę za licencję i rozbudowaną możliwość takiego programu na przykład w wersji standardowej mamy - Szybkie wystawianie faktur, Seryjne drukowanie dokumentów, Definiowanie wyglądu faktury, gotowe style dokumentów, Eksport do wielu formatów XLS, HTML, CSV, Plik JPK, Kopie bezpieczeństwa i długo jeszcze trzeba byłoby wymieniać.
Dzięki za informacje i na pewno sprawdzę! Mam nadzieję, że to nie koniec podpowiedzi a ja na pewno wezmę się za testowanie.
Szymeś

Re: Program do faktur - z jakiego korzystacie?

Post autor: Szymeś »

Ja wystawiam faktury i inne dokumenty takie jak noty korygujące online z pomocą Faktura VAT 2021 Standard i zdecydowanie wielu firmom polecam. Bardzo intuicyjne, pomocna obsługa techniczna i co również ważne zapewniają systematyczne aktualizacje które są całkowicie darmowe.
irenee

Re: Program do faktur - z jakiego korzystacie?

Post autor: irenee »

No to sprawdzicie sobie również oprogramowanie do wystawiania faktur Intaxo. Jak chodzi o mnie to też planuję zapoznać się dokładnie z jego specyfiką, bo słyszałam że ma być bardzo dobry... Dlatego jestem ciekawa jak w praktyce faktycznie działa, czy faktycznie tak sprawnie można za pomocą jego prowadzi rachunkowość.
Axemeromer

Re: Program do faktur - z jakiego korzystacie?

Post autor: Axemeromer »

"Czy możecie mi powiedzieć coś więcej jaki program do fakturowania warto sprawdzić"

Przede wszystkim zastanów się jakich funkcji potrzebujesz. Sprawdź sobie aFaktury - z łatwością wystawić fakturę przez internet, dodatkowo posiada wiele funkcji ułatwiających fakturowanie m.in. wystawianie faktur cyklicznych
ODPOWIEDZ