program kadry i płace

Inne tematy.
Jaruś24

program kadry i płace

Post autor: Jaruś24 »

Cześć, wiecie który program kadry i płace jest obecnie chętnie wykorzystywany przez małe i średnie przedsiębiorstwa? Szukam informacji na temat oprogramowania tego typu ale niestety ciężko coś znaleźć w internecie. Znacie może jakieś miejsca w Interencie w których można znaleźć merytoryczne informacje na ten temat?
Wąski

Re: program kadry i płace

Post autor: Wąski »

W sumie u mnie takimi rzeczami zajmuje się zewnętrzna firma i jestem zdania, że jak najbardziej korzystanie z właściwych systemów IT jest na dzień dzisiejszy czymś ważnym. Jak najbardziej mogę każdemu polecić również zerknięcie na stronę https://www.connecto.pl/ gdyż właśnie to u nich można nabyć doskonałe systemy dla firm.

czy słód jęczmienny jest zdrowy
Awatar użytkownika
elegant
Posty: 198
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:42

Re: program kadry i płace

Post autor: elegant »

Ja takimi rzeczami się nie zajmuję na co dzień i bardziej zależy mi na robotyzacji niektórych procesów w mojej firmie. Nawet jakiś czas temu czytałem o tym na stronie https://www.epuap.pl/kiedy-skorzystac-z ... atycznego/ i faktycznie samo doradztwo informatyczne jest bardzo ciekawym rozwiązaniem.
Józek

Re: program kadry i płace

Post autor: Józek »

Niestety ja się nie znam za bardzo na takich kwestiach ale jako, że prowadzę działalność to jestem przekonany, że warto jest co nieco na ten temat wiedzieć. Z całą pewnością zachęcam każdego do przeczytania artykułu http://mikroprzedsiebiorcaroku.pl/a/dkz ... o-korzysci gdyż sam Payroll jest aspektem który na pewno warto znać.
Gość

Re: program kadry i płace

Post autor: Gość »

I w tych zagadnieniach można obecnie liczyć na innowacyjne i ułatwiające pracę rozwiązania. Są do tego specjalne aplikacje jak system hr https://www.teta-air.pl/ . Jest to wygodne rozwiązanie do obsługi kadrowo - płacowej udostępniane w chmurze. Plusów jest co najmniej kilka, zdecydowanie efektywność pracy, łatwość obsługi, czy oszczędność czasu.
łódka333

Re: program kadry i płace

Post autor: łódka333 »

Problem z kadrami i płacami już nas nie dotyczy, odkąd współpracujemy z Margo. Są to kwestie, których ogarnianie na własną rękę jest zbyt trudne, także dobrze było to powierzyć doświadczonym specjalistom. Całe szczęście, problem ten już za nami! Te zadanie rozsądnie powierzyć doświadczonym fachowcom.
ODPOWIEDZ