Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Laqiur56
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2020, 1:22

Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Post autor: Laqiur56 »

Jeżeli zastanawiacie się nad oczyszczalnią ścieków przy swoim domu to zdedcydowanie polecam wam skorzystać z usług tej firmy. Są to specjaliści w tej dziedzinie, którzy porządnie podejdą do każdego zlecenia. Sam jestem ich klientem i muszę powiedzieć, że jak za taką cenę ciężko jest znaleźć lepszą okazję.
"Nie wszystko płynie; czasem coś wysycha."
arńn

Re: Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Post autor: arńn »

Skoro jesteśmy już przy temacie oczyszczalni, to muszę wam powiedzieć o moim odkryciu, czyli o wentylatorze bocznokanałowym WW: https://klimawent.com.pl/oferta/wentyla ... okanalowy/. To urządzenie kupiłem od producenta Klimawent S.A z Gdyni, on w oczyszczalni sprawdza się bardzo dobrze, służy do napowietrzania zbiorników wodnych. Wentylator działa bezproblemowo, jest to wysokiej jakości sprzęt w dobrej cenie, mogę go szczerze polecić.
Miśke15

Re: Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Post autor: Miśke15 »

Polecam wam produkty od firmy https://biofos.pl/ to skuteczne preparaty do szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków, dostępne są w różnych pojemnościach, w formie tabletek i proszku. Na pewno tutaj coś znajdziecie co wykorzystacie by chronić swoją przydomową oczyszczalnię.
tellł

Re: Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Post autor: tellł »

Mamy przydomową oczyszczalnię ścieków, jest to oczyszczalnia drenażowa, która kupiliśmy z firmy Roboty Ziemne Bartosz Jankowiak https://www.robotyziemneleszno.pl/ofert ... zyszczalni w Lesznie. Ich oferta jest szeroka, mają w niej nie tylko wysokiej jakości sprzęty, ale także usługę montażu, z której chętnie skorzystaliśmy. Ta firma doskonale sonie poradziła ze wszystkimi pracami montażowymi, szczerze ich polecam.
nikły

Re: Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Post autor: nikły »

Sami również postawiliśmy na dobrą oczyszczalnię przydomową. Ją kupiliśmy z firmy MAWEX-EKO https://oczyszczalniebiologiczne-mawex. ... a-eko-bio/ z Brzeska, jest to oczyszczalnia biologiczna, którą ta firma dopasowała wielkością zbiornika do naszego zapotrzebowania. Ich oferta jest szeroka, ceny dostępnych tam instalacji są atrakcyjne, no i wszystko działa bardzo dobrze, polecam gorąco.
ninoń

Re: Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Post autor: ninoń »

Przydomowa oczyszczalnia ścieków to obecnie standard i jest to bardzo dobre rozwiązanie, ekologiczne. Nasza oczyszczalnia jest biologiczna, kupiliśmy ją od producenta BIO-TEK http://bio-tek.pl/oczyszczalnie-sciekow ze Szczecina. Ich oferta jest szeroka, posiadają korzystne ceny, oczyszczalnię dostosowali do naszego zapotrzebowania, wszystko działa niezawodnie. Naprawdę warto kupić oczyszczalnię właśnie od tej firmy.
moł

Re: Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Post autor: moł »

Mamy oczyszczalnie ścieków SBR, ją kupiliśmy od producenta EnEko http://eneko.com.pl/realizacje/ w Gliwicach. To firma z bardzo dużym doświadczeniem, ich oferta jest szeroka, stawiają przede wszystkim na jakość swoich produktów. Oczyszczalnia od nich jest w dobrej cenie, doskonale nam się sprawdza, działa bez żadnego problemu. Oczyszczalnia jest całkowicie dopasowana do naszego zapotrzebowania.
ewż

Re: Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Post autor: ewż »

Pamiętajcie, że oczyszczalnię ścieków także trzeba opróżniać, bo przecież zostają w niej nieczystości stałe. My w takich przypadkach korzystamy z usług Zakładu usług asenizacyjnych https://www.asenizacyjne24.pl/oferta/wy ... emyslowych z Wiśniowej Góry k. Łodzi. Ich oferta jest szeroka, świadczą także inne usługi, mają korzystne ceny, no i pracują terminowo. To rzetelni fachowcy, jak najbardziej godni polecenia.
ODPOWIEDZ