Przygody na lotnisku

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Grażynka3
Posty: 42
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:30

Przygody na lotnisku

Post autor: Grażynka3 »

Często macie jakieś problemy na lotniskach? Ja ostatnio pierwszy raz miałam sytuacje z odwołanym lotem i kompletnie nie wiedziałam co robić. Czy czekać na kolejny, kombinować międzylądowania. Wiadomo, że hotel już czekał na mnie i każdy dzień stracony to stracony dzień urlopu. Pomogła mi tu znajoma, poszukałam alternatywy w internecie. Jednak trochę stresu i dopłaty tu było z mojej strony. Nie ma co, tu trzeba walczyć o swoje. Firma https://do600euro.pl/odszkodowanie-za-lot/ zaproponowała pomoc w odszkodowaniu, czekam na pozytywny finał.
Awatar użytkownika
LowRider
Posty: 11
Rejestracja: 09 gru 2019, 21:29

Re: Przygody na lotnisku

Post autor: LowRider »

To rzeczywiscie slabo.
Awatar użytkownika
Wiola
Posty: 4
Rejestracja: 24 lut 2020, 21:31

Re: Przygody na lotnisku

Post autor: Wiola »

Dla mnie to wszystko wydaje się trochę abstrakcyjne. Ludzie odkładają ciężko zarobione pieniądze, często czekają na wymarzony urlop bo mają dużo pracy, a nagle spotyka ich rozczarowanie. Z tego co czytam w sieci oraz słyszę od znajomych to takie sytuacje jak odwołany lot zdarzają się bardzo często. Nie wiem jaka jest do końca przyczyna ale to raczej słaba organizacja logistyczna. Klienci natomiast nie wiedzą co w takiej sytuacji do końca zrobić i nie walczą o odszkodowania jakie im się należy. Zobaczcie chociażby ten wpis - https://delayfix.com/odwolany-lot Zostało w nim wszystko jasno opisane przy czym szansa na rekompensatę jest bardzo duża. Oby więcej ludzi się o tym dowiedziało to może w końcu coś się zmieni.
Awatar użytkownika
Albert80
Posty: 3
Rejestracja: 24 lut 2020, 21:45

Re: Przygody na lotnisku

Post autor: Albert80 »

Dokladnie, trzeba walczyc o stracony czas i pieniadze.
Awatar użytkownika
czekolada
Posty: 166
Rejestracja: 07 lis 2019, 13:47

Re: Przygody na lotnisku

Post autor: czekolada »

Niestety miałam już niemiłe przygody z lotami. Ale nie widziałam wtedy, że mogę starać się o odszkodowanie. Jakiś czas temu trafiłam jednak na cenne wiadomości https://www.parkingbalice.pl/kiedy-nale ... y-lot.html na temat tego kiedy należy się odszkodowanie za opóźniony lot etc.
ODPOWIEDZ