Psycholog w Łodzi

Inne tematy.
Awatar użytkownika
szpila
Posty: 146
Rejestracja: 15 sty 2019, 15:48

Psycholog w Łodzi

Post autor: szpila »

Potrzebny jest mi sprawdzony psycholog z Łodzi, który specjalizuje się w leczeniu dzieci i młodzieży. Zastanawiam się też nad wizytą w http://centrum-futurum.pl/ . Jak sądzicie czy to dobry pomysł? Chciałabym w końcu zdiagnozować mojego syna.
Awatar użytkownika
inaka
Posty: 261
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:35

Re: Psycholog w Łodzi

Post autor: inaka »

Nie znam tego miejsca. Ale mogę zaproponować Ci Psychomedic - https://psychomedic.pl/psycholog-lodz/. Klinika jest bardzo popularna. Dysponują kadrą o dużej wiedzy i doświadczeniu. Możesz tam udać się nie tylko z dzieckiem. Oferują także np. terapię par czy pomoc osobom z syndromem DDA. Także sprawdź u nich.
Awatar użytkownika
klara435
Posty: 18
Rejestracja: 29 mar 2019, 10:54

Re: Psycholog w Łodzi

Post autor: klara435 »

Ja polecam poszperać trochę w sieci, poczytać opinie i dopiero wtedy kogoś wybrać.
perfumeria internetowa esentire.pl
Awatar użytkownika
cleftjaw
Posty: 516
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:20

Re: Psycholog w Łodzi

Post autor: cleftjaw »

Czasami psycholog może nie wystarczyć, szczególnie, jeśli problemy dotyczą alkoholu. Wtedy powinien takim pacjentem zająć się Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień . Według mnie, tylko taka klinika może pomóc stanąć choremu na nogi i odnaleźć na nowo sens życia.
Awatar użytkownika
amandzia
Posty: 66
Rejestracja: 05 sty 2019, 17:52

Re: Psycholog w Łodzi

Post autor: amandzia »

Leczenie alkoholizmu w ośrodkach ma bezsprzecznie największą skuteczność. Warto poszukać odpowiedni ośrodek np. Ośrodek Wiosenna .Wiedzą o tym ci, którzy zrozumieli, że uzależnienie jest chorobą, w której człowiek nie rozumie co się z nim dzieje, robi więc to, czego nie chce. Próbuje zmienić coś w związku ze swoim piciem bezskutecznie- bo nie wie co zmienić i jak. Jest coraz bardziej zagubiony.
barbar
Posty: 191
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:25

Re: Psycholog w Łodzi

Post autor: barbar »

Co w takim razie z uzależnieniem od dopalaczy? Najcześciej spotyka to młode osoby. Na https://nazdrowo.pl/porady/a1581-dopala ... aleznienia można się dowiedzieć jak pomóc, jakie objawy powinny wzbudzić naszą czujność. Czasami nawet się nie spodziewamy, że coś może być nie tak a okazuje się że dziecko od miesięcy bierze.
Awatar użytkownika
Roman77
Posty: 158
Rejestracja: 24 paź 2019, 18:59

Re: Psycholog w Łodzi

Post autor: Roman77 »

Przy czym dzisiaj jest o tyle prościej, że wcale nie musicie ograniczać się do danego miejsca zamieszkania. Dzisiaj standardem staje się już powoli terapia online, dlatego też powinniście zwrócić uwagę na tę formę kontaktu z psychologiem. Czuję, że może się ona u Was bardzo dobrze sprawdzić.
Awatar użytkownika
sarnek
Posty: 231
Rejestracja: 28 lut 2019, 11:26

Re: Psycholog w Łodzi

Post autor: sarnek »

Wiesz co, chyba najlepszego psychologa w Łodzi znajdziesz w tej klinice: https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ Sam chodziłem tutaj 2 razy w tygodniu na wizyty, po tym jak żona zostawiła mnie do kogoś innego i było ciężko mi się pozbierać. Przeżywałem koszmar. Dopiero po regularnych wizytach w tej placówce doszedłem do siebie i zacząłem cieszyć się z małych rzeczy.
młyński

Re: Psycholog w Łodzi

Post autor: młyński »

Na tym portalu znajdziecie sprawdzoną bazę adresową, namiary na lekarzy psychiatrów, terapeutów, psychologów czy placówki medyczne: https://www.otopsychologia.pl/firmy/polska Jest tam wygodna wyszukiwarka, także możecie wyszukać po waszych lokalizacjach. Ja jestem zadowolony, mi bardzo się to przydało, znalazłem dobrego psychologa niedaleko mnie.
smileży

Re: Psycholog w Łodzi

Post autor: smileży »

เว็บเดียวที่เข้าง่ายของเรา มีรูปแบบเว็บและเกมที่สวย ทันสมัย สีสันคมชัด ตัวการ์ตูนน่ารักสดใส เพราะเป็นระบบปฏิบัติการที่ดีที่สุดในตระกูลเว็บพนันออนไลน์ของไทย และของเอเชียนั่นเอง ตัวเลือกที่ให้เลือกอย่างหลากหลาย สำหรับผู้ที่ต้องการเล่นเกมการพนันนั่นมีเพียงเว็บของเรา เพราะเรามีความตั้งใจทำให้เว็บพนันออนไลน์ ไม่น่าเบื่อ เข้าเล่นแล้วก็สนุกไปกับมัน เมื่อเข้าสู่เกม ก็ไม่ผิดหวัง เพราะเพลิดเพลินอย่างหาที่สุดไม่ได้
betflix249
betflix789
betflix249.com
leprechaun riches png
żomzom

Re: Psycholog w Łodzi

Post autor: żomzom »

Kĥān c̄hīd fị sexr̒ (Pfizer) thī̀ khād kā ẁā ca k̄hêā thịy nı deụ̄xn k.Kh. Pĕn cả nwṇ 1.5 L̂ān dosage sụ̀ng pĕn Vaccine k̄hĕm thī̀ 3 h̄ı̂ thīm phæthy̒ tæ̀ h̄ĕn khwr c̄hīd fị sexr̒ (Pfizer) pĕn k̄hĕm thī̀ 1 h̄ı̂ p̄hū̂ mīxāyu 60 pī k̄hụ̂n pị læa h̄ỵing tậng khrrp̣h̒ xāyu khrrp̣h̒ 12 s̄ạpdāh̄̒ k̄hụ̂n pị nı phụ̄̂nthī̀ rabād runræng
betflix249
betflix789
betflix249.com
leprechaun riches png
Beatka33

Re: Psycholog w Łodzi

Post autor: Beatka33 »

Niewiele osób ma świadomość, ale faktem jest, że problemy emocjonalne czy psychiczne mogą być tutaj prawdziwą przyczyną. Właśnie dlatego powinniście pomyśleć o wizycie w dobrej poradni. Myślę, że Klinika Psychomedic.pl będzie dobrym wyborem. Zajrzyjcie do https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ i po prostu umówcie się u nich na konsultację.
ODPOWIEDZ