Pyszna pizza

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Robinn
Posty: 39
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:37

Pyszna pizza

Post autor: Robinn »

Zdecydowanie lubie pizze z https://www.facebook.com/PartyPizzaWroclaw?ref=hl . Ich amerykańskie ciasto, możliwość zmiksowania własnej pizzy i dobrej jakości ser znacząco mnie przekonują do tego by dość często ją zamawiać.
Awatar użytkownika
klara435
Posty: 18
Rejestracja: 29 mar 2019, 10:54

Re: Pyszna pizza

Post autor: klara435 »

Ja ostatnio bardzo często sama przygotowuję pizzę
perfumeria internetowa esentire.pl
Awatar użytkownika
sarsa
Posty: 140
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:44

Re: Pyszna pizza

Post autor: sarsa »

Ja wolę zdecydowanie bardziej zamówić pizzę, niż ją robić, bo po pierwsze to nie mam na to czasu a po drugie na pewno nigdy by mi nie wyszła tak smaczna jak w restauracji Sezonova w mojej rodzinnej Częstochowie.
Awatar użytkownika
januszek
Posty: 19
Rejestracja: 22 lis 2019, 10:07

Re: Pyszna pizza

Post autor: januszek »

Cześć:)

Ja też zawsze zamawiam pizzę. Muszę wam się przyznać, ze najczęściej korzystam z https://www.pizzadominium.pl/lokale/gda ... a-baltycka Mają tam genialną pizzę, mówię wam to całkowicie mój styl. Jeżeli chcielibyście akurat inne danie, to nie ma najmniejszego problemu. W tym zakresie polecałbym skierować swoją uwagę w kierunku makaronów, które wypadają po prostu genialnie. Rewelacyjne są także desery, więc koniecznie je sprawdźcie. Ach zjadłoby się taki teraz! Pozdrawiam wszystkich miłośników dobrej pizzy!
Awatar użytkownika
luckyboy
Posty: 103
Rejestracja: 30 lis 2019, 10:50

Re: Pyszna pizza

Post autor: luckyboy »

tez czesto zamawiam, w weekendy robimy sobie takie fajne rodzinne wieczory ;) zamawiamy z Pizzeri Zlota 65 w warszawie, mamy juz spawdzona, wiemy ze jest zawsze pysznie i swiezo. Ciasto maja rewelacyjne, to ich najwiekszy atut, bo robia je typowo pod klienta, mozna dowolnie wszystko zmieniac, modyfikowac, wiec naprawde wychodza naprzeciw oczekiwaniom. Dostawa zawsze na czas, obsluga super, polecam :)
ODPOWIEDZ