reklama dla firmy

Inne tematy.
gość

reklama dla firmy

Post autor: gość »

Postanowiłem popracować nad rozwojem mojej firmy i dlatego potrzebuję kogoś, kto wykona dla mnie pozycjonowanie stron internetowych. Zależy mi na sprawdzonej firmie, która oprócz tego że wypisuje faktury, to potrafi być skuteczna w działaniach :D . Dajcie namiary na kogoś sprawdzonego
Awatar użytkownika
mirecki
Posty: 59
Rejestracja: 15 wrz 2020, 7:16

Re: reklama dla firmy

Post autor: mirecki »

W tej kwestii mogę polecić agencję http://marketing-net.pl/ która mojej firmie prowadzi ciąg działań reklamowych w sieci. Marketing internetowym nie jest im obcy, więc po poznaniu moich oczekiwań, momentalnie wiedzieli w którą stronę należy działać. Działają raz szeptanką a raz content marketingiem a to wszystko budując rozpoznawalność marki.
demońka

Re: reklama dla firmy

Post autor: demońka »

W prowadzeniu reklam na necie niezwykle ważny jest współczynnik ctr dokładniej chodzi o kombinacje wyświetleń reklam a interakcji twoich potencjalnych klientów. Im większa stawka ustalona tym reklama lepiej hula po sieci więc nie warto szczędzic grosza.
błażejowa

Re: reklama dla firmy

Post autor: błażejowa »

Jeśli mimo działań nie widać efektów pozycjonowania to może warto zlecić audyt i poznać przyczyny bezruchu? Ja tak zrobiłam i dzięki agencji webrange udało się wypracować pożądane efekty szybko i na długo, bo dzięki ich zabiegom i wskazówkom utrzymuje stronę na dobrym poziomie. Taka inwestycja się szybko zwraca, trzeba tylko postawić na dobra agencję
Awatar użytkownika
azjatka
Posty: 61
Rejestracja: 04 cze 2019, 13:16

Re: reklama dla firmy

Post autor: azjatka »

Ja ogólnie postawiłam na agencję http://cotojestcontentmarketing.pl/ której specjalizacja to content marketing. Potrafią napisać świetne teksty branżowe, które przykuwają uwagę na dłużej. W samej treści natomiast jest umieszczona dyskretnie reklama, którą wchłania każdy kto czyta dany materiał.
ODPOWIEDZ