Remont lazienki

Inne tematy.
Robaczek
Posty: 699
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:26

Remont lazienki

Post autor: Robaczek »

Witam,
planuję właśnie remont łazienki w mieszkaniu i szukam do niej wyposażenia - wanny, umywalki itp. Jak na razie największe wrażenie zrobiła na mnie Seria Besco Integra, którą znalazłam na stronie internetowej https://www.lazienkiabc.pl/integra-besco-k844.html. A Wam jak się podoba?
Latia 32

Re: Remont lazienki

Post autor: Latia 32 »

Hej, ludzie z Tychów! Czy możecie polecić jakąś firmę zajmującą się uzdatnianiem wody w Tychach https://twojaczystawoda.pl/uzdatnianie-wody/tychy/ ? Chciałbym dowiedzieć się, jakie rozwiązania są dostępne, aby poprawić jakość naszej wody. Dzięki z góry za wszelkie wskazówki!
Wiktor 21

Re: Remont lazienki

Post autor: Wiktor 21 »

Hej, wszystkim! Szukam informacji dotyczących budowy studni głębinowej w okolicy Międzybrodzia Żywieckiego https://geofizyk.pl/studnie-glebinowe/m ... zywieckie/ . Jeśli macie jakieś doświadczenia lub znacie firmy, które wykonują takie projekty w tej okolicy, proszę podzielcie się swoimi spostrzeżeniami i sugestiami. Dzięki!
astina

Re: Remont lazienki

Post autor: astina »

Nie można zapominać o armaturze. Polecam sprawdzić skandynawskie wzornictwo bo armatura ta wykonana jest z najwyższej jakości materiałów i technologii dzięki czemu jest bardzo odporna na zużycie. Ponadto posiadają funkcje oszczędzania energii, które mogą pomóc zmniejszyć zużycie wody i straty ciepła. Więcej informacji na stronie https://sklep.sotbe.com/
Zawisza

Re: Remont lazienki

Post autor: Zawisza »

W niektórych przypadkach, usługi osuszania mogą wymagać tymczasowego przeniesienia niektórych mebli lub sprzętów. Profesjonalne firmy osuszające, jak te na https://osuszanie24.com/ często oferują pomoc w tym zakresie, co może być dodatkowym atutem.
Sławomir

Re: Remont lazienki

Post autor: Sławomir »

Jeżeli są tutaj osoby, które są zainteresowane tematem aranżacji wnętrz, to z pewnością będziecie zainteresowani poradami w artykule na stronie - https://madin.com.pl/2023/12/16/piekne-obrazy/ . W jakim stylu macie zaaranżowane wnetrza w Waszych domach?
ODPOWIEDZ