Renomowane biuro MG Projekt

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Filipinka
Posty: 22
Rejestracja: 16 sty 2019, 10:03

Renomowane biuro MG Projekt

Post autor: Filipinka »

Szukasz biura rachunkowego, którego kompetencje potwierdza licencja Ministra Finansów? Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z ofertą Księgowa-Halinów.pl. To renomowane biuro rachunkowe i serdecznie je polecam.
Awatar użytkownika
amandzia
Posty: 66
Rejestracja: 05 sty 2019, 17:52

Re: Renomowane biuro MG Projekt

Post autor: amandzia »

Ja mam sprawdzona księgową, wole żeby ona się wszystkim zajmowała, bo co jakiś czas są zmiany. Jak wiadomo od chyba 2016r zostało wprowadzone nowe narzędzie kontroli, jakim jest jednolity plik kontrolny, tzw. JPK, który ma na celu uszczelnienie systemu podatkowego w Polsce. Ostatnio czytałam sporo o JPK MAG http://centrum-wiedzy.eu/plik-jpk_mag-dziala/ ale na szczęście mnie to nie obowiązuje.
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 90
Rejestracja: 25 maja 2019, 21:34

Re: Renomowane biuro MG Projekt

Post autor: zenka »

Sama zajęłam się rozliczeniem firmy i jakoś mi nieźle idzie chyba. Rzecz jasna pomocne sa odpowiednie narzędzia, korzystam z wfirma. Teraz przede mną wyzwanie, bo testuję https://wfirma.pl/kadry-i-place - zamierzam zatrudnić pracownika a tu sporządzam umowy, naliczam wynagrodzenia i prowadzę akta elektronicznie czy ewidencję czasu pracy. Doskonałe uzupełnienie innych modułów od wfirma.
Awatar użytkownika
elwira
Posty: 14
Rejestracja: 13 sty 2019, 10:34

Re: Renomowane biuro MG Projekt

Post autor: elwira »

Warto pomyśleć o sprawdzonym biurze rachunkowym. Ale przed podjęciem ostatecznej decyzji, warto przejrzeć oferty - porównać oferty, koszty... Ja z mojej strony mogę polecić https://asystahr.pl/kadry-i-place-w-gdansku/ . Sama korzystam z ich usług już ponad rok. I nie zdarzyła się ani jedna sytuacja, na którą mogłabym narzekać. Według mnie - pełen profesjonalizm.
Awatar użytkownika
Morella
Posty: 99
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:39

Re: Renomowane biuro MG Projekt

Post autor: Morella »

Można też dać szanse innym firmom;) Wybór projektu domu jest bardzo ważną kwestią, dobrze się do tego przyłóżcie. Sprawdźcie sobie też projekty domów z firmy Archon, jeżeli chodzi o projekty domów jednorodzinnych to będziecie mogli liczyć tu na pewno na coś odpowiedniego na każde wymagania:) Cenowo też tu fajnie to wychodzi.
Żyrosław

Re: Renomowane biuro MG Projekt

Post autor: Żyrosław »

Warto wybrać dobre biuro rachunkowe, które będzie z nami współpracować przez lata prowadzenia działalności. Dobra i profesjonalna księgowa jest teraz w cenie. Na rynku mamy obecnie bardzo wiele biur rachunkowych, które hurtowo przyjmują klientów. Osobiście mam jedną księgową od momentu założenia działalności gospodarczej. Mój pierwszy wybór, którego dokonałem przez internet - okazał się trafiony. Przed podpisaniem umowy, zorientujmy się, gdzie i jakie usługi świadczy dane biuro, ich cena oraz opinie, które możemy przeczytać w Google.
wołekj

Re: Renomowane biuro MG Projekt

Post autor: wołekj »

Zerknij na ofertę http://biurorachunkowe-sastax.pl/Ksiegowosc , jedno z bardziej cenionych biur rachunkowych jeśli chodzi o rozliczenia firmowe. Księgowość solidnie i szybko, w oparciu o najnowsze przepisy. Nie mieliśmy nigdy problemów a kontroli juz kilka za nami z US
ODPOWIEDZ