Rozwód - jaki prawnik?

Inne tematy.
Awatar użytkownika
promyk
Posty: 28
Rejestracja: 29 cze 2020, 16:19

Rozwód - jaki prawnik?

Post autor: promyk »

Czy w Katowicach ktoś z Was korzysta z pomocy adwokata kościelnego? Wyświetlił mi się link Poradni Salomon - adwokat kościelny macie jakieś doświadczenia, opinie na temat tej poradni? z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 90
Rejestracja: 25 maja 2019, 21:34

Re: Rozwód - jaki prawnik?

Post autor: zenka »

W sprawach rozwodowych w sądzie cywilnym chyba najbardziej skuteczny w Trójmieście jest mec. Cejrowski, podpytaj w swojej sprawie bo ma mega doświadczenie.
kropek
Posty: 104
Rejestracja: 01 lip 2019, 10:16

Re: Rozwód - jaki prawnik?

Post autor: kropek »

Dobry adwokat to podstawa.
elik
Posty: 203
Rejestracja: 28 mar 2019, 9:40

Re: Rozwód - jaki prawnik?

Post autor: elik »

Według mnie to powinien być prawnik z doświadczeniem. Nie zawsze sprawy rozwodowe są łatwe, a zwłaszcza te z orzekaniem o winie. Mojemu bratu pomagał adwokat Łukasz Węgłowski z kancelarii Węgłowski w Szczecinie i całe szczęście. Nie sądziłam, że bratowa będzie chciała zrzucić całą winę na mojego brata i to w taki sposób. Trochę się przeliczyła. Pana Łukasza polecam każdemu, szczerze.
Awatar użytkownika
Kuba77
Posty: 1140
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:41

Re: Rozwód - jaki prawnik?

Post autor: Kuba77 »

Witam,co sądzicie o tym,aby skorzystac z porady prawnej telefonicznej? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat https://biznews.com.pl/biznes/18637-czy ... assistance Co o tym sądzicie ? Pozdrawiam.
Gośka

Re: Rozwód - jaki prawnik?

Post autor: Gośka »

Mąż pomimo kilkunastoletniego stażu małżeństwa postanowił znaleźć sobie kochankę. Przyłapałam go na gorącym uczynku. Próbował się tłumaczyć, ale dla mnie temat był skończony. Skontaktowałam się z prawnikiem z https://poznanrozwod.pl/ który poprowadził całą sprawę rozwodową. Wszystko udało się załatwić dość sprawnie, co bardzo mnie cieszy.
aśko

Re: Rozwód - jaki prawnik?

Post autor: aśko »

Od siebie mogę polecić tą kancelarię adwokacką https://gaworkancelaria.pl/rozwody/ Zajmuje się m.in rozwodami i myślę, że może ci naprawdę pomoc. Niestety rozwód bez dobrego prawnika może być bardzo trudny.
Awatar użytkownika
mruczka8
Posty: 451
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:40

Re: Rozwód - jaki prawnik?

Post autor: mruczka8 »

Przede wszystkim szukaj jeszcze dodatkowych dróg i rozwiązań, które w stu procentach spełnią Twoje oczekiwania i potrzeby zarazem. Zachęcam do zajrzenia ze strony https://ekancelaria.tv/ gdzie trafisz na bardzo konkretne i pożyteczne zarazem rozwiązani, które pozwolą Ci na podejście do tematu we właściwy i bardzo świadomy sposób.
ODPOWIEDZ