Rzeczoznawca przez internet?

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Beniamin79
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2020, 7:30

Rzeczoznawca przez internet?

Post autor: Beniamin79 »

Hej. Niedawno dowiedziałem się, że możliwe jest korzystanie z usług rzeczoznawców przez internet. Na przykład sporo pozytywnych opinii ma firma rzeczoznawcaonline.pl. Akurat przyda mi się pomoc, więc chętnie bym się z nimi skontaktował. Jak sądzicie, warto?
Awatar użytkownika
Hubert1976
Posty: 1
Rejestracja: 27 paź 2020, 16:30

Re: Rzeczoznawca przez internet?

Post autor: Hubert1976 »

Dla mnie ta firma działa kompleksowo i mocno angażuje się w sprawy klientów. Mnie zdecydowanie pomogli, a nawet załatwili samochód zastępczy z OC sprawcy kolizji. Na pewno nie można odmówić im wiedzy czy profesjonalizmu.
łero

Re: Rzeczoznawca przez internet?

Post autor: łero »

No z tym się jeszcze nie spotkałem, ale jeżeli działa to super. Ja po wypadku zatrudniłem rzeczoznawcę, który na żywo ocenił skalę zniszczeń oraz wyliczył koszt likwidacji szkód. To certyfikowany rzeczoznawca, pan Piotr Kubatek https://www.kubatek.com.pl/oferta/likwi ... ochodowych z Tymbarka. Słyszałem o nim wiele dobrego, jest rzetelny i terminowo, ma korzystne ceny, polecam.
Awatar użytkownika
ecik12
Posty: 219
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:11

Re: Rzeczoznawca przez internet?

Post autor: ecik12 »

Potrzebujesz namiaru na rzeczoznawcę budowlanego w celu wykonania ekspertyzy? Koniecznie zajrzyj na stronę https://www.mpexpertbud.pl/ i zapoznaj się z ich ofertą. Na tej stronie www znajdziesz wszystkie wazne informacje.
ODPOWIEDZ