Siwe włosy - jaki preparat

Inne tematy.
Joleń

Siwe włosy - jaki preparat

Post autor: Joleń »

Witam!
Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi jeżeli chodzi o to jak skutecznie poradzić sobie z problemami siwych włosów. Zależy mi na profesjonalnej pomocy i skuteczność radzenia sobie z problemem ponieważ ja osobiście potrzebuję konkretów bez farbowania :D
Uzoń

Re: Siwe włosy - jaki preparat

Post autor: Uzoń »

W takim razie jeżeli szukacie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości preparatów na problemy z siwymi włosami to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście sprawdzili preparat GR-7 https://gr-7.eu/ który działa świetnie i co najważniejsze w jego składzie znajdziecie wyłącznie naturalne składniki które pobudzają cebulki włosów do produkcji melaniny.
Poliśka

Re: Siwe włosy - jaki preparat

Post autor: Poliśka »

Moim zdaniem farbowanie to metoda na krótką chwilę, warto dobrać dobre kosmetyki do pielęgnacji i wtedy zadbać o nie. Poznań salon fryzjerski może poradzić Ci w wyborze odpowiednich preparatów i pielęgnacji , aby uniknąć tak naprawdę siwych włosów i mieć piękniejsze włosy.
Joboł

Re: Siwe włosy - jaki preparat

Post autor: Joboł »

Akurat tutaj jeżeli szukacie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru skutecznych preparatów na siwe włosy to jak najbardziej warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez GR-7 w przypadku którego można naprawdę liczyć na realne korzyści dla zdrowia włosów, trwałych cebulek i jednocześnie co równiez jest ważne sama skuteczność działania potwierdzona badaniami i zmianami na głowie przy nawet zaawansowanych problemach siwych włosów.
Foreś

Re: Siwe włosy - jaki preparat

Post autor: Foreś »

O proszę dobrze wiedzieć, u mnie już pierwsze siwe włosy się pojawiają i rzeczywiście jest to spory problem jak widze wiele osób w młodym wieku, a na głowie już praktycznie włosów o naturalnym kolorze nie zostało, mam nadzieję że również mi w przyszłości pomoże bo na pewno trzeba będzie jakoś z tym problemem walczyć.
Leboś

Re: Siwe włosy - jaki preparat

Post autor: Leboś »

W mojej opinii jak najbardziej warto zajrzeć na stronę GR-7 https://gr-7.eu/ jest to przede wszystkim rozwiązanie, który działa skutecznie i wspiera nasze włosy oraz produkcję melaniny w cebulkach włosów przede wszystkim naturalnymi produktami i jak możecie się przekonać na stronie zmiany po kilku tygodniach. W mojej opinii super opcja dla osób, która potrzebuje realnych korzyści jednocześśnie dla swojego samopoczucia.
Leboś

Re: Siwe włosy - jaki preparat

Post autor: Leboś »

W mojej opinii jak najbardziej warto zajrzeć na stronę GR-7 https://gr-7.eu/ jest to przede wszystkim rozwiązanie, który działa skutecznie i wspiera nasze włosy oraz produkcję melaniny w cebulkach włosów przede wszystkim naturalnymi produktami i jak możecie się przekonać na stronie zmiany po kilku tygodniach. W mojej opinii super opcja dla osób, która potrzebuje realnych korzyści jednocześśnie dla swojego samopoczucia.
Waśka

Re: Siwe włosy - jaki preparat

Post autor: Waśka »

moj mąż ma siwe wlosy i dla niego to nie jest problem. uwielbia za to kożystać z profesjonalnych kosmetyków, które ostatnio zamówiła dla siebie. Bardzo odpowiada mu zestaw szamponu z odżywką Bambu duo pack Inoar :) Ma faktycznie wspaniale dzialanie i zostal mi polecony przez fryzjerkę. Produkty mają wlasciwosci odżywcze, nawilzajace lagodżace i chronia przed promienowaniem UVA i UVB
łódź

Re: Siwe włosy - jaki preparat

Post autor: łódź »

Skoro już mowa o farbach do włosów, to moim odkryciem jest taka marka jak Color&Soin.
Ma w sobie naturalne ekstrakty np. z owsa, kukurydzy, pszenicy, a farby są wolne od chemii - amoniaku, parabenów, niklu etc. Pięknie kryją siwe włosy, a to zasługa wysokiego stężenia czystego barwnika. Nie uczulają, nie podrażniają, są dostępne w wielu odcieniach. Super produkt.
Koleś

Re: Siwe włosy - jaki preparat

Post autor: Koleś »

Stosowałem GR-7 i jestem bardzo zadowolony. Ten eliksir jest bardzo skuteczny, a pierwsze efekty widać już po tygodniu od pierwszego zastosowania. W sumie, co tu się będę rozpisywał. Na ich stronie, znajdziecie zdjęcia, które ukazują efekty stosowania tego preparatu.
chwilką

Re: Siwe włosy - jaki preparat

Post autor: chwilką »

O wiem co czujecie, jak tylko skończyłem 45 lat, moje ciemne włosy nie były już takie łaskawe. Jednak ja się nie poddałem i zacząłem stosować http://dx2.pl/ , wiecie jaki byłem dumny gdy szampon zadziałał? Według mnie jeśli ktoś ma tego typu kompleks to nie ma co się wstydzić, trzeba działać.
kitoń

Re: Siwe włosy - jaki preparat

Post autor: kitoń »

Solidne kosmetyki robią kosmiczną robotę, choćby - https://www.fryzomania.pl/blog/odsiwian ... ziala.html Używasz byle czego, to nie oczekuj cudów. Kluczowa jest zawsze jakość.
Jeśli tak do tego podejdziesz, to będzie wyłącznie lepiej.
kąt

Re: Siwe włosy - jaki preparat

Post autor: kąt »

A jakie farby na siwiznę polecacie?
Moim ostatnim odkryciem jest marka COLOR&SOIN - super kryje siwe kosmyki i dla mnie najważniejsze, że jest naturalnym produktem (w składzie nie ma np. amoniaku, a są różne olejki roślinne). U mnie się super sprawdza i ma sporo odcieni do wyboru. Może wypróbujecie?
ODPOWIEDZ