skaner

Inne tematy.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 48
Rejestracja: 21 lip 2020, 11:54

skaner

Post autor: deborah »

Cześć, co sądzicie o skanerze Zebra DS2208? Czy sprawdzi się w pracy kuriera?

chrzanów wiadomości
Awatar użytkownika
Klementynka_19r
Posty: 27
Rejestracja: 21 cze 2020, 15:41

Re: skaner

Post autor: Klementynka_19r »

A to jest to samo co czytniki kodów kreskowych? Jeśli tak to sama z czegoś podobnego korzystam i bardzo sobie chwalę. Myślę, że dla kuriera również będzie ok. Akurat nie znam tego modelu, bo ja korzystam z innych.
bouliś

Re: skaner

Post autor: bouliś »

A tutaj https://alstor.pl/katalog-produktow/ska ... roboczych/ już zaglądaliście? Jest tam bowiem dostępy skaner dwustronny z podajnikiem. Myślę, że warto przede wszystkim stawiać na jakość i praktyczne rozwiązanie, bo to jest niezwykle ważne. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie.
elik
Posty: 203
Rejestracja: 28 mar 2019, 9:40

Re: skaner

Post autor: elik »

Jeśli chodzi o skanery to mnie interesują konkretnie skanery 3D. Dzięki takim urządzeniom można zbierać dane na temat konkretnych obiektów, które można potem wykorzystywać do tworzenia trójwymiarowych modeli. Tego rodzaju technologia ma bardzo szerokie i różnorodne zastosowanie tak naprawdę. A jak już takie urządzenie się posiada to należy mieć na uwadze części do skanerów 3D , które mogą być potrzebne. Warto mieć pewne i sprawdzone miejsce, gdzie w tego rodzaju urządzenia i wyposażenie można się bez problemu zaopatrzyć.
ODPOWIEDZ