skup

Inne tematy.
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 29
Rejestracja: 20 sty 2020, 8:20

skup

Post autor: paulinabb »

Szukam: Skup makulatury Kraków - ktoś coś?
fńn

Re: skup

Post autor: fńn »

W Krakowie, to nie bardzo, ale za to mogę ci polecić bardzo dobry i rzetelny skup R.R.Metall https://www.rrmetall.com.pl/oferta/makulatura w Środzie Wielkopolskiej. Przyjmują makulaturę, korzystamy także z ich usług niszczenia dokumentów poufnych. Spisują się bardzo dobrze, znają się na wykonywanej pracy. Polecam ich serdecznie, przyjmują także różne tworzywa oraz złom.
zdręcki

Re: skup

Post autor: zdręcki »

Ja zawsze, gdy uzbiera mi się dużo niepotrzebnych papierów, oddaję je do Zakładu Obrotu Złomem w Bydgoszczy. Poza stalą, metalami kolorowymi i elektrośmieciami, zajmują się też skupowaniem makulatury. Przyjmują różne typy papierów, kartonów, gazety itd. Można też na nich liczyć w kontekście niszczenia dokumentów. Moja żona jest nauczycielką, a dodatkowo udziela korepetycji, więc drukuje i otrzymuje bardzo dużo różnych kartek, które potem zalegają jej w półkach. Dzięki oddawaniu ich do skupu ma więcej miejsca w szafkach i łatwiej jej się odnaleźć, bo nie tonie w stosie niepotrzebnych dokumentów.
michaś

Re: skup

Post autor: michaś »

Jeżeli chodzi o mnie, to interesowały mnie ceny niklu i fakt, czy ktoś skupuje ten surowiec. Poszukałem sobie w wyszukiwarce, po frazie: nikiel cena za kg i znalazłem tę firmę: https://profesrecykling.pl/skup-surowcow/nikiel/ . Uważam, iż oferują świetne ceny na surowce oraz złom. Jeśli macie na zbyciu jakieś odpady, to z pewnością dobijecie targu, bo firma jest bardzo rzetelna.
Zdzisław S.

Re: skup

Post autor: Zdzisław S. »

Sam ostatnio szukałem skupu aut do złomowania i trafiłem na stronę firmy https://www.1skupaut.pl/gdansk/. Bardzo spodobała mi się oferta tego skupu, a także ich podejście do klienta. Myślę, że warto zapoznać się z ich ofertą.
_________________________________________________________________________________________________
tajska

Re: skup

Post autor: tajska »

Mnie zależało na znalezieniu skupu samochodowego i taki właśnie udało mi się znaleźć niedaleko miejsca swojego zamieszkania https://autoskupslask.com/auto-skup-chorzow/ . Początkowo zamysł był taki, żeby samodzielnie sprzedać swój samochód jednak szybko okazało się, że to nie jest tak proste jak zakładałam. Kosztowało mnie to tyle nerwów że szybko zrezygnowałam z tego pomysłu. Na szczęscie skup samochodowy okazał się strzałem w dziesiątkę. Przy sprzedaży następnego samochodu za jakiś czas z pewnością również skorzystam z ich pomocy.
betber

Re: skup

Post autor: betber »

Mój dziadek to stary mechanik samochodowy. Przez kilkadziesiąt lat nazbierała się u niego góra szmeliwa. Złom był na całym podwórku. Nie dawno zmarł i można było na spokojnie oddać to do skupu. I muszę przyznać, że dobry pieniądz za to wziąłem. Sprzedałem to wszystko w VHZ Polska w Gubinie, który mieści się przy ul. Spokojnej 5. Bardzo mi się podoba, jakie dają ceny. Jak ktoś ma zalegający złom, to zdecydowanie warto w tym miejscu zutylizować. Tutaj macie link do strony: https://www.skupzlomu-gubin.pl/oferta Pozdrawiam.
Alek

Re: skup

Post autor: Alek »

Kod: Zaznacz cały

Jeżeli chodzi o mnie, to interesowały mnie ceny niklu i fakt, czy ktoś skupuje ten surowiec. Poszukałem sobie w wyszukiwarce, po frazie: nikiel cena za kg i znalazłem tę firmę: https://profesrecykling.pl/skup-surowcow/nikiel/ . Uważam, iż oferują świetne ceny na surowce oraz złom. Jeśli macie na zbyciu jakieś odpady, to z pewnością dobijecie targu, bo firma jest bardzo rzetelna.


Ja nie zajmowałem się nigdy skupem takich surowców. Jak już to sprzedawałem i to były raczej produkty uboczne produkcji jak olej przepracowany. Mam swój warsztat. Generalnie każda firma, która ma takie produkty uboczne musi to odprowadzać we włąściwym miejscu. Dobrym rozwiązaniem są firmy jak np Wektor https://www.wektorsc.eu/
esmna

Re: skup

Post autor: esmna »

Jeśli ktoś szuka szybkiego sposobu na sprzedaż swojego starego samochodu to skup aut Poznań będzie na pewno wygodnym rozwiązanie. Wycena jest darmowa i bardzo szybka, natomiast gotówka wypłacana jest od ręki
Rysiek

Re: skup

Post autor: Rysiek »

Poniekąd mnie również takiego rodzaju rozwiązania bardzo interesują i chcę jeszcze powiedzieć, że całkiem ważną opcją jest to aby właśnie wiedzieć czy istnieje coś takiego jak skup aut spalonych. Poniekąd mi udało się natrafić na bardzo ciekawą ofertę https://kasacja-warszawa.pl/skup-aut-spalonych/ i jestem zdania, że dobrze jest coś więcej o tym na pewno wiedzieć.
Michaler

Re: skup

Post autor: Michaler »

Jeśli szukasz sprawdzonego miejsca, gdzie możesz szybko i bezproblemowo sprzedać swoje auto w Warszawie, polecam sprawdzić ofertę skup aut Warszawa. Oferują oni konkurencyjne ceny, szybką obsługę i darmowy transport z miejsca wskazanego przez Ciebie. Zdecydowanie warto rozważyć ich ofertę, jeśli zależy Ci na bezpiecznej i satysfakcjonującej transakcji.
Awatar użytkownika
szpila
Posty: 146
Rejestracja: 15 sty 2019, 15:48

Re: skup

Post autor: szpila »

W niektórych sytuacjach oddanie auta do złomu to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie. Myślę, że w tym zadaniu może Tobie pomóc Stacja demontażu pojazdów: https://zlomujemy24h.pl/ . Warto się z nimi skontaktować i dopytać o szczegóły.
ODPOWIEDZ