Skuteczne ogrzewanie domu

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Sulisław

Skuteczne ogrzewanie domu

Post autor: Sulisław »

W jaki sposób można waszym zdaniem najskuteczniej ogrzać dom? Teraz ceny poszły do góry, jak zapewne sami wiecie, więc sporo osób szuka oszczędności w tym zakresie. Mnie do głowy przychodzi przede wszystkim pompa ciepła. Chcielibyście wypowiedzieć się na temat działania tej instalacji, jeśli korzystacie? Byłoby ciekawie dowiedzieć się więcej. Zapraszam :D
karolla

Re: Skuteczne ogrzewanie domu

Post autor: karolla »

Wprawdzie wszelkie usterki są trudne do naprawienia, ale mając zaufanych fachowców pod ręką nigdy nie będziesz bezradny. Jeśli masz urządzenia grzewcze marki Junkers, autoryzowany serwis Junkers Machelski jest doskonałym wyborem dla sprawnej i szybkiej naprawy.
maniaa88

Post autor: maniaa88 »

Nie znam się na tym, dlatego będę pytała fachowców. I jak na razie to firma flamcogroup ma dla mnie najlepsze możliwości. Co prawda nie mam za wielkiego ogarniętego rozejrzenia, ale jak dla mnie, to najważniejszą kwestią będzie to, co możemy zrobić i jak to ma wyglądać. No wiem, że to jest ważne.
iwonaa

Post autor: iwonaa »

Właśnie dosyć dużo osób zachwalało sobie też przepływowy podgrzewacz wody elektryczny pod prysznic i z tego co widzę to faktycznie oferta jest bardzo atrakcyjna, więc może spodoba wam się takie rozwiązanie.
Adrian41

Post autor: Adrian41 »

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem polecam sprawdzić ofertę czołowego producenta tarcicy sosnowej, pelletu drzewnego oraz pelletu ze słomy, którą znajdziecie na stronie - https://biomasapartner.pl/ . Co Wy sądzicie o ofercie tego producenta?
Awatar użytkownika
Sazed

Post autor: Sazed »

Przy takim metrażu i energooszczędnym domu koszty ogrzewania będą tak niskie, że nie opłaca się wydawać ~15-30k na kominek (koza/z płaszczem). Za tyle będziesz miał na rachunki za ogrzewanie na 10 lat. W takim domu w przeciętny zimowy dzień zapotrzebowanie na ciepło to 30 kWh energii cieplnej dziennie (10kWh prądu dla PC), to jest odpowiednik spalenia jednego drewienka.
Jak chcesz tak regularnie grzać dom to nie rób kotłowni w salonie.

Od siebie na pewno polecam kontakt z firmą z Lublina https://klimat-tech.pl/ Powinni doradzić tutaj najlepsze możliwe rozwiazanie dla montazu pompy ciepła.
ODPOWIEDZ