Skuteczne zabezpieczenia dla firmy

Inne tematy.
Awatar użytkownika
walentyn-97
Posty: 1
Rejestracja: 03 lis 2020, 14:41

Skuteczne zabezpieczenia dla firmy

Post autor: walentyn-97 »

Witam ;)
Jakie zabezpieczenia techniczne uważacie za wysoce skuteczne? Wiem, że często polecane są systemy alarmowe i monitoring, ale myślę o czymś jeszcze. O czymś, co dałoby mi maksymalną pewność i poczucie bezpieczeństwa. Sądzicie, że warto zainwestować w ochronę fizyczną? Jeśli macie w tym zakresie jakieś doświadczenia to koniecznie się nimi podzielcie.
Paweł79

Re: Skuteczne zabezpieczenia dla firmy

Post autor: Paweł79 »

Ja zainwestowałem w dobry monitoring wizyjny, dzięki temu od razu wiem, co się dzieje w firmie, mam też firmę ochroniarską, która zajmuje się ochroną placu, kiedy nikogo nie ma w firmie. Ja mam tak wszystko skonfigurowane, że od razu wiem, kiedy ktoś wchodzi na teren firmy, a nikogo nie powinno tam być.
tomuś03223

Re: Skuteczne zabezpieczenia dla firmy

Post autor: tomuś03223 »

No niestety istnieje coś takiego, jak zagrożenia systemów informatycznych , więc warto wszystkie systemy w firmie właściwie zabezpieczyć. Moim zdaniem musicie tutaj szukać najlepszych specjalistów z zakresu informatyki. Są też firmy, które się tym zajmują.
toś

Re: Skuteczne zabezpieczenia dla firmy

Post autor: toś »

Mamy monitoring, takie standardowe CCTV, działa spoko, mamy to podłączone pod komputery, Z tym było trochę zachodu, bo nie bardzo wiedzieliśmy jak to zrobić, jaki kabel wybrać, no ale pomógł nam ten artykuł: https://www.it-dlakazdego.pl/artykul/ja ... owe-107335 w nim fajnie wszystko wytłumaczyli
Awatar użytkownika
rita32
Posty: 93
Rejestracja: 26 mar 2019, 12:23

Re: Skuteczne zabezpieczenia dla firmy

Post autor: rita32 »

Jest wiele opcji zabezpieczeń, które sprawdzą się w firmie. Rzuć okiem na ich ofertę https://fpi.com.pl/. Znajdziesz m.in. monitoring wizyjny, systemy alarmowe, systemy detekcji pożaru itp. Jest w czym wybierać. Działają na terenie Krakowa i okolic, a prace wykonują kompleksowo - od projektu, po montaż. Myślę, że pomogą.
ginamó

Re: Skuteczne zabezpieczenia dla firmy

Post autor: ginamó »

Warto pomyśleć nad kamerami i nowoczesnymi systemami alarmowymi. Nie ma co żałować na kwestie tego typu. Osobiście postanowiłem o wykorzystaniu rozwiązań z z oferty http://atline.pl/oferta/produkty/ , aby zwiększyć bezpieczeństwo. Rozsądny wybór! Cena także zachęciła właśnie do tej inwestycji.
Awatar użytkownika
pertyno
Posty: 560
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:41

Re: Skuteczne zabezpieczenia dla firmy

Post autor: pertyno »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link https://www.enexus.pl/kamery-szpiegowskie/bezprzewodowe
Awatar użytkownika
pattka
Posty: 121
Rejestracja: 06 maja 2019, 13:46

Re: Skuteczne zabezpieczenia dla firmy

Post autor: pattka »

Myślę że sprawdzi się tu UseCrypt Safe https://www.computerworld.pl/news/UseCr ... 11729.html które realizuje oprogramowanie, dostępne w modelu chmury. Można tam przechowywać dane i dzielić się nimi w sieci firmowej.
ODPOWIEDZ