Studia

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Bigboy
Posty: 223
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:25

Studia

Post autor: Bigboy »

Wybór kierunku studiów to bardzo wazna decyzja. Musisz ją bardzo dokładnie przemyśleć zanim na coś się zdecydujesz. Czytałam, że ten kierunek https://www.wszop.edu.pl/studia-podyplo ... ,107,11202 , jest bardzo opłacalny. Trzeba popatrzeć na to jakich pracowników szukają i wtedy sie decydować.
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 92
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:11

Re: Studia

Post autor: AbiUbu »

A co trzeba zrobić, żeby mieć stypendium na studiach? Jest ono przyznawane tylko za wyniki w nauce, czy jednak pod uwagę biorą też coś innego? Jeżeli się zaangażuje przykładowo w działalność kół naukowych, działających w obrębie uczelni? A za udział w wolontariatach? Uważam osobiście, że takie postawy powinny być premiowane.
Awatar użytkownika
Kuba77
Posty: 1140
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:41

Re: Studia

Post autor: Kuba77 »

Ja właśnie piszę pracę na studiach na temat polskiego dziedzictwa kulturowego za granicą i głównie chodzi mi o taką postać jak Cyprian Godebski h. Godziemba https://polonika.pl/abc-dziedzictwa/ind ... -godziemba. Był to rzeźbiarz i syn Franciszka Ksawerego. Może ktoś coś kojarzy w tym temacie, albo nawet pisał taką pracę i ma mi ochotę podpowiedzieć co i jak? ;)
Awatar użytkownika
TymenS
Posty: 154
Rejestracja: 31 mar 2020, 23:54

Re: Studia

Post autor: TymenS »

Jeśli chcecie się rozwijać również po studiach to jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez Uniwersytet Wrocławski https://www.podyplomowe.ue.wroc.pl/studia.html ponieważ możecie trafić u nich na studia podyplomowe na ciekawych kierunkach, które pomogą Wam w zdobyciu nowych kwalifikacji i jednocześnie ubieganie się o dużo lepsze stanowiska pracy. Pozdrawiam serdecznie!
Awatar użytkownika
Klementynka_19r
Posty: 27
Rejestracja: 21 cze 2020, 15:41

Re: Studia

Post autor: Klementynka_19r »

Ja chcę studiować dziennikarstwo radiowo-telewizyjne, prywatnie bo wolałabym tylko weekendowo. Czy ktoś zna tą szkołę albo kogoś kto tam studiuje najlepiej jeszcze na tym kierunku, co mnie interesuje https://wwsh.edu.pl/specjalnosci/dzienn ... elewizyjne ? Chętnie poczytam Wasze opinie :)
Awatar użytkownika
Milena
Posty: 36
Rejestracja: 11 mar 2019, 19:28

Re: Studia

Post autor: Milena »

Gdyby kierować się tym, co piszesz to aktualnie chyba IT i medycyna to kierunki, po których jest spora szansa na zatrudnienie i dobre wynagrodzenie.
Jeśli rozważasz studiowanie to mogą Ci się przydać też namiary na ten serwis: https://notatek.pl/uczelnie .
Notatek.pl to nie jest nowy serwis, ale właśnie dzięki temu, że nie jest to nowa baza jest już bardzo rozbudowana i będzie naprawdę pomocna w nauce.
ODPOWIEDZ