Studia

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Bigboy
Posty: 223
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:25

Studia

Post autor: Bigboy »

Sam wybór studiów to bardzo wazna decyzja i wydaje mi się, ze dotrze trzeba sie zastanowić zanim podejmiesz decyzje. Sama nawet przeglądałam teraz co jest bardziej opłacalne. Z tego co widziałam to ten kierunek https://www.wszop.edu.pl/kierunki-kszta ... ,2,54,54,0, jest fajny i przyszłosciowy.
Robaczek
Posty: 699
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:26

Re: Studia

Post autor: Robaczek »

Moim zdaniem same studia to jeszcze nie wszystko, warto też zadbać o swoją znajomość języka angielskiego. Na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski możecie zapoznać się z ofertą kursów językowych oferowanych przez Szkołę ProfiLingua. Jest to szkoła z wieloletnim doświadczeniem, więc sądzę, że warto jej zaufać :)
karoluś

Re: Studia

Post autor: karoluś »

Sprawdziłam sobie listę pożądanych zawodów, no i powiem Wam, że jeśli chodzi o kierunek studiów, to idealny okazał się dla mnie taki kierunek, jak zarzadzanie zasobami ludzkimi. Jeśli po studiach uda mi się znaleźć odpowiedni zawód i odpowiednie zatrudnienie, to będę zadowolona z tego, że pracuję i korzystam z hobby.
Awatar użytkownika
mruczka8
Posty: 451
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:40

Re: Studia

Post autor: mruczka8 »

Dobrze jest wstrzelić się w rynek i jego zapotrzebowanie. Zdecydowanie w tym wypadku ważne jest aby wybrać odpowiedni kierunek, który obecnie jest potrzebny. Możliwe, że studia logistyka przedsiębiorstw i magazynowanie Warszawa są najlepszym i najciekawszych rozwiązaniem. Polecam skorzystać ze strony https://wwsb.edu.pl/specjalnosci/logist ... zynowanie/ gdzie znajdziesz wszelkie informacje.
kubuś787

Re: Studia

Post autor: kubuś787 »

Osobiście studiuję na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. Ogromnie sobie chwalę, gdybym miał raz jeszcze wybierać uczelnie i kierunek to dokonałbym tego samego wyboru. Odpowiednia uczelnia jest bardzo ważna, ponieważ studia w dużej mierze mają znaczenie i wiążą się z przyszłym zawodem.
Kryśka

Re: Studia

Post autor: Kryśka »

A co myślicie o studiach na kierunku finanse i rachunkowość? Z tego co słyszałam to nie jest trudno po takich studiach znaleźć pracę, ale najlepiej to byłoby usłyszeć to od kogoś kto kończył ten kierunek. Ja się zastanawiam nad studiami na SSW https://www.ssw-sopot.pl/finanse-i-rachunkowosc/.
ODPOWIEDZ