studia

Inne tematy.
Kacperuś44111

studia

Post autor: Kacperuś44111 »

Cześć, nie wiesz do jakiej szkoły iść? Ciekawe kierunki znajdziecie na https://wseh.pl/ Jak sami możecie zobaczyć wybór kierunków jest ogromny, dlatego też uważam, że na pewno znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie. Czym się kierujecie podczas wyboru kierunku?
uliś

Re: studia

Post autor: uliś »

A może wzornictwo? Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Tutaj https://www.ssw-sopot.pl/wzornictwo/ na spokojnie się rozejrzyjcie. Macie tam wszystko dokładnie opisane. Myślę, że jest to kierunek przyszłości, dzięki któremu będzie można zarabiać dobre pieniądze. Poza tym praca jest ciekawa. Zastanówcie się koniecznie nad takim rozwiązaniem.
rołek

Re: studia

Post autor: rołek »

Jeżeli chodzi o studia to jeszcze się nad nimi nie zastanawiałem. W pierwszej kolejności interesuje mnie matura, teraz na stronie https://www.taniaksiazka.pl/podreczniki ... 11053.html Znalazłem bardzo interesującą ofertę odnośnie podręczników maturalnych i mam nadzieję że uda mi się je zamówic.
Robaczek
Posty: 699
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:26

Re: studia

Post autor: Robaczek »

Oczywiście same studia to nie wszystko. Warto też znać języki obce, zwłaszcza angielski. Ja staram się go uczyć we własnym zakresie. Ostatnio mp. trafiłam na fajny artykuł na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/blog/stopni ... usisz-znac, z którego dowiedziałam się, jak stopniowac przymiotniki w angielskim.
barbar
Posty: 181
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:25

Re: studia

Post autor: barbar »

A gdyby tak studiować i od razu pracować i zdobywać doświadczenie? Jest taka możliwość dzięki dualnemu modelowi studiowania w Edunet Poland. jeśli interesuje Was takie rozwiązanie to warto zapoznać się z ofertą tego centrum kształcenia. Czerpią ze sprawdzonych niemieckich wzorców.
grześko

Re: studia

Post autor: grześko »

Wybór studiów to bardzo trudna sprawa, u mnie na przykład padł wybór na studia grafiki komputerowej, dokladniej tutaj - https://www.uwe.edu.pl/pl/grafika-kompu ... multimedia. Bardzo dobrą ofertę ma ten uniwersytet, różne kursy również i studia podyplomowe. Moim zdaniem warto sprawdzić ich ofertę edukacyjną :)
jowiszś

Re: studia

Post autor: jowiszś »

W 100 % mogę wam doradzić logistykę transportu, to bardzo dobry kierunek, po tym na pewno nie będziecie mieć problemu ze znalezieniem pracy. Ja nie miałem, tuż po studiach już trafiłem dobrze a teraz pracuję w kolejnej firmie logistycznej i zarabiam naprawdę nieźle :) Kończyłem Wyższą Szkołę Gospodarki Krajowej w Kutnie https://wsgk.com.pl/wydzial-zarzadzania ... erskich-2/ to dobra uczelnia, zdecydowanie warta uwagi, nauka jest tam na wysokim poziomie i dobra kadra.
bartosik

Re: studia

Post autor: bartosik »

Przy wyborze studiów warto jest kierować się swoimi zainteresowaniami. Jeśli studiuje się coś, co jest dla nas interesujące to studia są o wiele łatwiejsze :) Polecam więc przy wyborze interesować się takimi tematami jak na przykład czym zajmuje się neuropsycholog, bo to na pewno inspiruje do wyboru odpowiedniego kierunku ;)
matti

Re: studia

Post autor: matti »

Moja siostra zaczęła studiować pielęgniarstwo i jest bardzo zadowolona. Tyle, że ona studiuje w fantastycznym miejscu w Wyższej Szkole Gospodarki Krajowej w Kutnie, a dokładnie w Monoprofilowym Centrum Symulacji Medycznych, gdzie studenci mogą korzystać z nowoczesnych urządzeń i mieć bardzo dużo praktyki tego zawodu, centrum oferuje wyspecjalizowane sale symulacji. Tu znajdziecie wszelkie szczegóły https://www.centrumsymulacjimedycznych.pl/o-nas W każdym razie centrum stawia na realizm scenariuszy klinicznych i nowoczesne metody kształcenia, także takie rzeczy to ja bardzo doceniam.
ODPOWIEDZ