Suplementy diety - wybór

Inne tematy.
Oniśka

Suplementy diety - wybór

Post autor: Oniśka »

W mojej opinii jeżeli będziecie na etapie poszukiwań konkretnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości suplementów diety i jednocześnie opcji nawiązania współpracy tworząc własną markę to warto wziąć pod uwagę firmę Tantus którzy zarówno zajmują się całym procesem produkcyjnym, składem i jednocześnie opakowaniami m.in można wybrać opakowania blisterhttps://tantus.pl/oferta/blistrowanie/ dobre ceny i terminowość przeprowadzonych realizacji w zależności oczywiście od naszych potrzeb. Biznes może się rozwijać no i też trudno mieć co do nich jakiekolwiek zastrzeżenia.
Awatar użytkownika
cleftjaw
Posty: 516
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:20

Re: Suplementy diety - wybór

Post autor: cleftjaw »

Sama szukałam ostatnio suplementu diety zawierającego oleje roślinne oraz kwasy omega 3 i 6. Znajoma wspominała mi, żebym w wolnej chwili zainteresowała się produktem o nazwie Neoglandyna i muszę przyznać, że byłby dla mnie idealny. Jeśli stosowaliście go kiedyś, dajcie znać, co sądzicie o jego działaniu.
kuczkon

Re: Suplementy diety - wybór

Post autor: kuczkon »

Dla mnie super opcją okazały się adaptogeny, mają dużo pozytywnych właściwości. A stosuje je w dobrym, naturalnym preparacie - Mybestgenius. Znacie może?
ODPOWIEDZ