suplementy

Inne tematy.
Piotruś18

suplementy

Post autor: Piotruś18 »

Witam, nie masz pojęcia jak poprawić wygląd skóry? Bardzo dużo informacji na ten temat znajdziesz na stronie https://oeparol.pl/produkt-suplement/ Jak sam możesz zobaczyć dowiecie się między innymi jak działa olej z nasion wiesiołka. Czytaliście kiedyś na takie tematy?
Awatar użytkownika
rita32
Posty: 93
Rejestracja: 26 mar 2019, 12:23

Re: suplementy

Post autor: rita32 »

Ja zaproponuję także ten preparat https://evita.sklep.pl/pl/p/Glutation-l ... t/23115411 . Jest to suplement diety zawierający Glutation, który jest antyoksydantem. Glutation jest bardzo aktywny zwłaszcza w komórkach organów najbardziej podatnych na działanie toksyn, takich jak mózg, nerki, wątroba czy serce. Z wiekiem jego wydzielanie zanika, także warto zastosować jego suplementację.
monikalamp

Re: suplementy

Post autor: monikalamp »

Ja stosuję sporo suplementów dity, szczególnie jesienią i zimą. Przede wszystkim każdemu z nas potrzebna jest regeneracja wątroby po alkoholu po imprezie. Na to najlepszy jest suplement Myrkl.
Sara212

Re: suplementy

Post autor: Sara212 »

Wszystkie potrzebne mi suplementy oraz kosmetyki zamawiam w moim ulubionym sklepie - https://thegloow.com/pl/ , ponieważ mam pewność, że dostane to czego oczekuję. Posiadają rozbudowana ofertę, dostosowaną do najróżniejszych potrzeb klientów.
ODPOWIEDZ