system CRM

Inne tematy.
Awatar użytkownika
AgataDerk
Posty: 26
Rejestracja: 10 paź 2019, 1:27

system CRM

Post autor: AgataDerk »

Witam,

Czy możecie polecić mi jakąś firmę, która się tym zajmuje?
Awatar użytkownika
JakubNowakowski
Posty: 44
Rejestracja: 26 sie 2019, 21:51

Re: system CRM

Post autor: JakubNowakowski »

Cześć,
ja mogę Ci polecić firmę sente.pl/.
Korzystam z ich uslug od ponad roku i nie moge nic zarzucic. Wszystko dziala bardzo dobrze. O wiele lepiej niz moglabym sie spodziewac! :D
Awatar użytkownika
indy5
Posty: 101
Rejestracja: 29 wrz 2019, 22:25

Re: system CRM

Post autor: indy5 »

Jest ich dosyć sporo. Jedne, jako osobne aplikacje, a inne, jako cześć np. systemów ERP. Program crm, to np. https://bs4.pl/ Możesz go sprawdzić za darmo, bo jest taka opcja.
Awatar użytkownika
coco
Posty: 137
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:42

Re: system CRM

Post autor: coco »

Problem firm w Polsce polega nie tylko na kolosalnych opłatach, ale również i na tym, że po prostu nie jesteśmy w stanie dobrze firmami zarządzać. Zapominamy, że narzędzia takie jak qlik sense mogą nam pomóc w prowadzeniu działalności i zwalczaniu jej problemów. W końcu to wszystko jest tylko i wyłącznie dla nas.
sanaś

Re: system CRM

Post autor: sanaś »

Pracujemy na Berberis od bardzo dawna. Firma teraz potrzebuje takich rozwiązań, bo wynika to z obecnej skali działania. Jeśli czegoś takiego sobie nie zapewnimy, to nie mamy szans na fajne efekty. Wszystko przychodzi stopniowo, kwestia dopasowania odpowiednich funkcji, wprowadzania danych, ale tak można osiągnąć naprawdę wiele.
nakić

Re: system CRM

Post autor: nakić »

Nam praca na Berberis przyniosła wyłącznie korzyści i zmiany na plus. W zasadzie wszystko poszło w dobrym kierunku. Uzyskaliśmy znaczącą poprawę sytuacji, zapanował porządek, a właśnie na tym nam zależało. A jak to wyglądało w Waszym przypadku? Jeśli masz odpowiedni pakiet funkcji to wyjdziesz na tym wyłącznie na plus.
Awatar użytkownika
elegant
Posty: 198
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:42

Re: system CRM

Post autor: elegant »

Kiedy już faktycznie się decydujemy na system CRM to w głównej mierze powinniśmy wybrać taki jaki będzie dla nas zdecydowanie najlepszy. Jestem wręcz przekonany, że właśnie system CRM https://www.connecto.pl/system-crm/ jest bardzo fajnym rozwiązaniem i ja właśnie z niego od dłuższego czasu korzystam.
gonić

Re: system CRM

Post autor: gonić »

Berberis powinien dać fajną zmianę, tzn. jest niezbędny do zarządzania nawet przy średniej skali biznesu. W zasadzie to tak udało się wszystko odmienić i ustabilizować. Lepsze zarządzanie, operowanie tym wszystkim i ogólnie - słuszny kierunek. A jak to wygląda u was? Nie stójcie w miejscu. Bez odpowiednich systemów, cudów nie będzie.
picześ

Re: system CRM

Post autor: picześ »

Jakoś trudno mi sobie wyobrazić działanie bez Berberis - mam diametralną zmianę, mocną, zdecydowaną i wszystko to, czego potrzebuję. Jeśli tylko solidnie dopasujecie poszczególne elementy, to na pewno wszystko będzie w porządku, ale nic od razu. Docelowo można uzyskać całkiem fajny efekt, tylko trzeba solidnie nad tym popracować.
tymoś

Re: system CRM

Post autor: tymoś »

CRM dla handlowców to skuteczny sposób na uporządkowanie wszystkich informacji o klientach, jakie gromadzą. Ułatwia to obsługę Klienta oraz zapewnia wsparcie w procesie sprzedaży. Dzięki CRM przygotujesz i wygenerujesz raporty. CRM dla handlowców ASENT to doskonałe sposób na wydają pracę. Zamów i przekonaj się już dziś!
ODPOWIEDZ