Szkoła państwowa czy prywatna?

Inne tematy.
Miśkaa

Szkoła państwowa czy prywatna?

Post autor: Miśkaa »

Do jakiej szkoły posłaliście swoje dzieci? Mamy z mężem dylemat do jakiej szkoły zapisać synka. Niedługo idzie do pierwszej klasy i myślę, że to już czas na podjęcie decyzji.
aluśkaa

Re: Szkoła państwowa czy prywatna?

Post autor: aluśkaa »

My zdecydowaliśmy się na prywatną szkołę Te Vizja. Uważam, ze to była najlepsza rodzicielska decyzja jaką podjęliśmy.
pertyną

Re: Szkoła państwowa czy prywatna?

Post autor: pertyną »

Polecam wejść w tą stronę, opisali tutaj ten problem https://randkuj.my/nowy-sacz/randki
kaśkaaa

Re: Szkoła państwowa czy prywatna?

Post autor: kaśkaaa »

Te Vizja to bardzo dobry wybór. Szkoła jest bardzo rozwojowa i ma świetne grono nauczycielskie. Dziecko na pewno tylko zyska chodząc do tej szkoły
ożwa

Re: Szkoła państwowa czy prywatna?

Post autor: ożwa »

U nas wybó padł na Te Vizje ze względu na rozszerzony poziom nauczania i świetnych nauczycieli. Mamy trójkę dzieci i wszyscy chodzą do tej szkoły
zośka991

Re: Szkoła państwowa czy prywatna?

Post autor: zośka991 »

Myślę, że prywatna szkołą będzie najlepszym wyborem. Niestety państwowe placówki mają coraz gorszy poziom. My przenieśliśmy syna z państwowej podstawówki do te Vizji/
pakuśka02

Re: Szkoła państwowa czy prywatna?

Post autor: pakuśka02 »

Szkoła szkole nie równa. Prywatne chyba sobie lepiej tu poradziły. Tak samo mam dzieci (dwójkę) w te Vizji i nie mam na co narzekać jak tak słucham wypowiedzi innych rodziców. Nauczyciele byli łatwo dostępni online i prowadzili zajęcia zgodnie z harmonogramem.
maruś002

Re: Szkoła państwowa czy prywatna?

Post autor: maruś002 »

Ciekawy wybór! Moim zdaniem Te Vizja to idealne miejsce w którym dziecko będzie się rozwijać zarówno fizycznie jak i psychicznie. Nauczyciele na pewno o to zadbają. Nas przekonał rozszerzony program nauczania, dodatkowe zajęcia i świetna kadra nauczycielska.

beretta 92 fs electric 6mm airsoft pistol
Awatar użytkownika
jkyt
Posty: 174
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:56

Re: Szkoła państwowa czy prywatna?

Post autor: jkyt »

Tak naprawdę to nigdy nie jest za późno, aby zostać elektrykiem. Wystarczy tylko ukończyć taką szkołę jak https://viessmann.plus/ . Jest to szkoła zawodowa dla doroslych, która pomaga w tym, aby właśnie zyskać taki zawód. No ja polecam, bo myślę, że jak najbardziej warto!
willą

Re: Szkoła państwowa czy prywatna?

Post autor: willą »

Jeśli będziecie potrzebowali podręczniki to świetna strona która oferuje niemalże że wszystkie tytuły to https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html. Sama dość długo szukałam kilka książek i dopiero tutaj udało mi się je zakupić
emiś0444

Re: Szkoła państwowa czy prywatna?

Post autor: emiś0444 »

Ja jestem już dawno w wieku takim, że szkoła ukończona dobre parę lat temu, ale zastanawia mnie podszkolenie się w zawodzie technika urządzeń i systemów energii odnawialnej. Taki kierunek może zaoferować szkoła Viessmann, więc przyznam, że od razu się zainteresowałem. Moim zdaniem to bardzo przyszłościowy zawód.
Karolińa

Re: Szkoła państwowa czy prywatna?

Post autor: Karolińa »

Moje dziecko niestety nie dostało się do wymarzonego liceum dlatego tez podjęliśmy decyzję by kontynuowało naukę prywatnie. To była najlepsza decyzja. Poziom nauczania, organizacja lekcji online, kontakt z nauczycielami na najwyższym poziomie. Jestem ciekawa jak ten pozostały czas do końca roku zostanie zorganizowany w szkole, w końcu dzieci będą mogły zobaczyć się w realu i co najważniejsze można będzie wyciągnąć plecak Coocazoo, który był specjalnie kupiony do szkoły i na niejedną wycieczkę, które mam nadzieję odbędą się w kolejnych latach nauki.
iska9922

Re: Szkoła państwowa czy prywatna?

Post autor: iska9922 »

Jeśli Twoje dziecko choruje na zespół Aspergera lub Autyzm to najlepszą szkołą będzie dla niego Promitis - http://www.centrum-terapii.pl/ Jest to szkoła terapeutyczna, która ma klasy 1-3 szkoły podstawowej. Pracują tam bardzo dobrzy terapeuci a podejście do dzieci jest indywidualne. Dzieciaki robią ogromne postępy.
nati81

Re: Szkoła państwowa czy prywatna?

Post autor: nati81 »

A tutaj https://efc.edu.pl/programy/horyzonty/j ... -technikum już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji, jeśli chodzi o wybór liceum czy techniku. Myślę, że takie informacje mogą okazać się naprawdę niezwykle pomocne.
Iląna

Re: Szkoła państwowa czy prywatna?

Post autor: Iląna »

Ciężko tak jednoznacznie stwierdzić, trzeba by było już konkretną wziąc pod lupę według mnie i te szkoły porównać. Ja to jednak i tak mam lepsze wrażenia co do szkół prywatnych, więc jak tak w pierwszej kolejności poleciłabym prywatne szkoły. W moim przypadku, przypadku mojego dziecka ta spisuje się bez zarzutu. Tak konkretna już szkoła Te Vizja Morena oferuje pełno dodatkowych zajęć dla dzieci. Zarówno sportowych, artystycznych, naukowych. Każde dziecko dla siebie coś znajdzie.
dżastaś

Re: Szkoła państwowa czy prywatna?

Post autor: dżastaś »

Skoro jesteśmy przy tym temacie, to warto byłoby zerknąć na stronę https://www.nowaera.pl/egzaminosmoklasisty - ponieważ tam znajdziecie najróżniejsze testy, ćwiczenia przygotowawcze do egzaminów dla ósmoklasistów. Myślę, że ten namiar się wam przyda.
ODPOWIEDZ