szkoła policealna

Inne tematy.
Siegridś1536

szkoła policealna

Post autor: Siegridś1536 »

Cześć, nie wiecie jaki zawód jest teraz porządany? Zdecydowanie warto zdobyć zawód, który jest przyszłościowy i daje szanse na dobrze płatną pracę. Na https://wseh.pl/ znajdziecie oferty popularnej szkoły policealnej, więc warto rzucić na to okiem. Jaki kierunek was interesuje?
Awatar użytkownika
jkyt
Posty: 174
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:56

Re: szkoła policealna

Post autor: jkyt »

Aktualnie mnie interesuje szkoła/szkolenie na technika urządzeń i systemów energetyki odnawialnej i wiem, że coś takiego można znaleźć sobie w ofercie https://www.viessmann.edu.pl/ Koniecznie musicie wszystko doczytać, sprawdzić, no i oczywiście skorzystać, jeśli będziecie chcieli zdobywać wiedzę.
stąnia

Re: szkoła policealna

Post autor: stąnia »

Jak będziecie szukali książek do szkoły to polecam sprawdzić tę stronę https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html. Mi ona bardzo pomogła w znalezieniu kilka podręczników których nie mogłam zakupić w stacjonarnych księgarniach
edwinŻ

Re: szkoła policealna

Post autor: edwinŻ »

U mnie dobrze sprawdziło się Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 w Warszawie, prowadzą ta właśnie m.in. szkołę policealną dla dorosłych https://cku1.edu.pl/strona/szkola-policealna Spodoba wam się tam, bo organizacyjnie jest wszystko dobrze zrobione, mają dodatkowe bezpłatne konsultacje dla osób mających problemy w nauce, pomoc pedagoga, psychologa i doradcy zawodowego, jest też świetna, nowoczesna biblioteka i Centrum Multimedialne. Człowiek lubi się tam uczyć, przynajmniej ja tak miałem. Jestem zadowolony, że na nich trafiłem.
OrIś12

Re: szkoła policealna

Post autor: OrIś12 »

Każdy kierunek może być opłacalny, jeśli jest się dobrze wykwalifikowanym i sumiennym pracownikiem. Szkoła policealna to dobry wybór dla wszystkich, którzy nigdy nie wiedzieli, w jakim kierunku się kształcić, a chcieliby zdobyć skondensowaną wiedzę, która pomoże im w znalezieniu dobrej pracy. Oferta Wojewódzkiego Zespołu Szkół Policealnych w Gdyni będzie, moim zdaniem, strzałem w 10; szkoła oferuje szkolenia z różnych dziedzin, 1- i 2-roczne, a każdy kurs zawiera w sobie wiedzę teoretyczną i praktyczną niezbędną do wykonywania danego zawodu. Po ukończeniu takiego kursu można przystąpić do egzaminu, dzięki któremu uzyskuje się uprawnienia do wykonywania zawodu. Naprawdę warto rozważyć tę opcję, bo samorozwój zawsze popłaca.
Awatar użytkownika
inaka
Posty: 261
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:35

Re: szkoła policealna

Post autor: inaka »

Rzuć okiem tutaj viessmann.ovh - to namiar na Branżową Szkołę I Stopnia „Elektroenergetyk”. Mają bardzo ciekawy kierunek w ofercie. To Technik Chłodnictwa i Klimatyzacji. Nie ma dziś chyba dziedziny, które nie wykorzystuje wiedzy z tego zakresu. Także taka szkoła, to w moim odczuciu przyszłość i gwarancja zwiększenia swojej atrakcyjności na rynku pracy.
ODPOWIEDZ