szkolenia

Inne tematy.
Daruś82

szkolenia

Post autor: Daruś82 »

Witam, lubicie robić różnego rodzaju kursy i szkolenia? Według mnie warto zapoznać się z zagadnieniem takim jak facylitacja. Facylitacja jest zestawem technik, metod i narzędzi, które są zaprojektowane tak aby prowadzić wysokiej jakości spotkania i warsztaty. Widzieliście o tym?
daż

Re: szkolenia

Post autor: daż »

Najlepsze szkolenia w jakie można inwestować to szkolenia sprzedażowe. Umiejętność sprzedaży przyda się praktycznie wszędzie. W tym roku w Polsce wystartował projekt znany od 50 lat ze stanów - Integrity Solutions. Ich szkolenia są zupełnie inne od takich standardowych. Metodologia, którą obrali sprawdza się i o tym świadczy fakt, że firma przetrwała 50 lat.
elik
Posty: 203
Rejestracja: 28 mar 2019, 9:40

Re: szkolenia

Post autor: elik »

Różnego rodzaju szkoleń jest naprawdę dużo. Kwestia jaka tematyka nas interesuje. Zdobywając w ten sposób wiedzę zdobywamy nowe umiejętności. Można powiedzieć, że się rozwijamy i słusznie. Mnie interesuje szkolenie dzięki któremu będę mogła się dowiedzieć jak wyglądają negocjacje na rynku nieruchomości . A to wszystko dlatego, że chciałabym się na poważnie zająć inwestowaniem w nieruchomości. Z tym, że nie chcę zaczynać bez odpowiedniego przygotowania. Na tym trzeba się po prostu znać, A im większa wiedza, tym bardziej profesjonalne podejście i przygotowanie, a w konsekwencji efektywne inwestowanie.
KarolinaŚ

Re: szkolenia

Post autor: KarolinaŚ »

Ja szukałam szkolenia komputerowego i w końcu coś ciekawego znalazłam na tej stronie https://www.szkolenia.bielsko.pl/kontakt/. Firma znajduję się w Bielsku na Gałczyńskiego i z tego co widziałam na stronie firma oferuję również szkolenia kadrowo - płacowe, szkolenia BHP online.
emiś44333

Re: szkolenia

Post autor: emiś44333 »

Akurat na rynku nie brakuje firm wyspecjalizowanych w organizacji szkoleń. Czy rzeczywiście chce Ci się organizować szkolenie samodzielnie? Myślę, że rozsądniej będzie skorzystać z oferty jednej z firm. Jeśli ja miałabym polecić Ci którąkolwiek z nich, byłaby nią https://edunet-poland.pl/ która posiada w tym zakresie ogromne doświadczenie. Jej specjalnością są szkolenia dualne, które przygotowują pracownika nie tylko ze strony teoretycznej, ale również praktycznej.

hisuite android
Awatar użytkownika
uxinia
Posty: 181
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:36

Re: szkolenia

Post autor: uxinia »

Ja nie biorę udziały w żadnych szkoleniach. Nie stać mnie na to osobiście i wolę sama poświęcić czas na zgłębianie wiedzy. Ostatnio na https://www.anegis.com/artykuly/co-to-j ... -z-google/ czytałam o Microsoft Teams, bardzo fajna platforma do komunikacji w biznesie oraz prywatnie. Oprócz tego chcę dowiedzieć się jak wprowadzić inne innowacje do firmy, w ktorej pracuję. Może dzięki mojemu zaangażowaniu i propozycjom dla szefa będę miała szansę na awans.
Robaczek
Posty: 699
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:26

Re: szkolenia

Post autor: Robaczek »

A czy kogoś z Was interesują może profesjonalne kursy SEP, po których można uzyskać uprawnienia elektryczne? Jeśli tak, to polecam zapoznać się z ofertą na stronie internetowej https://sep.rzeszow.pl/. Jak widać taki kurs można sobie zrobić on-line. Egzamin natomiast można zdać poprzez wideorozmowę, również bez wychodzenia z domu :)
mczay5334

Re: szkolenia

Post autor: mczay5334 »

Jeśli chodzi o szkolenia, to ja polecam Wam tutaj https://cgwisdom.pl/kursy-wideo/autocad.html wykupić sobie jak interesujecie się grafiką i projektowaniem. Mają je tam profesjonalne, dużo można się nauczyć. No i cena jest dobra, lepsza niż u konkurencji. Korzystajcie i sprawdzajcie.
Awatar użytkownika
mruczka8
Posty: 451
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:40

Re: szkolenia

Post autor: mruczka8 »

Bardzo ważne w pracy jest, aby mieć odpowiednią wiedzę, często wykraczającą poza daną specjalizację. Warto iść w tym kierunku i stawiać na porządną edukację, która pozwoli uzyskać jeszcze lepszy efekty. Dlatego kursy komputerowe Śląsk to świetne rozwiązanie. Dzięki https://elpax.pl/kursy-i-szkolenia/kursy-komputerowe/ możesz zyskać ogromną wiedzę w tym zakresie.
Gwóźdź

Re: szkolenia

Post autor: Gwóźdź »

Szkolenia miękkie to rodzaj szkoleń skoncentrowanych na rozwoju umiejętności interpersonalnych i osobistych, które są kluczowe w środowisku pracy. Obejmują one takie tematy jak komunikacja, zarządzanie czasem, praca zespołowa i rozwiązywanie konfliktów. Są one szczególnie ważne w środowisku korporacyjnym, gdzie umiejętność efektywnej współpracy i komunikacji ma bezpośredni wpływ na wyniki pracy. Dodatkowe informacje na temat szkoleń miękkich znajdziesz tutaj https://stalowemiasto.pl/artykuly/artyk ... z&id=57065 co pomoże Ci zrozumieć ich zakres i znaczenie.
baśkaa

Re: szkolenia

Post autor: baśkaa »

Rozwijaj swoje umiejętności związane z klimatyzacją dzięki specjalistycznym szkoleniom dostępnym na szkolenia hvac . Znajdziesz tam kompleksowe kursy, które pozwolą Ci zdobyć praktyczną wiedzę i być na bieżąco z najnowszymi trendami w branży.
genol

Re: szkolenia

Post autor: genol »

Moim zdaniem Ośrodek Szkolenia Zawodowego to świetne miejsce do odbycia odpowiedniego szkolenia. Bez wątpienia ich operator koparki kurs Rzeszów jest warty rozważenia, jeśli szukasz szkolenia, które kończy się egzaminem państwowym.
Bigosik

Re: szkolenia

Post autor: Bigosik »

Kursy stacjonarne oferują unikalną wartość poprzez bezpośredni kontakt z nauczycielami i możliwość natychmiastowego rozwiązywania problemów oraz wątpliwości. Współpraca z innymi uczestnikami w czasie rzeczywistym może również przyczynić się do głębszego zrozumienia materiału. Niemniej jednak, kursy te wymagają od uczestników dostosowania się do sztywnego harmonogramu i często wiążą się z koniecznością dojazdu na miejsce szkolenia. Szczegółową analizę korzyści i ograniczeń kursów stacjonarnych w porównaniu do kursów online można znaleźć na stronie https://faktypilskie.pl/pl/675_porady/2 ... cenia.html gdzie doskonale na ten temat wspomniano.
ODPOWIEDZ