szkolenia

Inne tematy.
Daruś82

szkolenia

Post autor: Daruś82 »

Witam, lubicie robić różnego rodzaju kursy i szkolenia? Według mnie warto zapoznać się z zagadnieniem takim jak facylitacja. Facylitacja jest zestawem technik, metod i narzędzi, które są zaprojektowane tak aby prowadzić wysokiej jakości spotkania i warsztaty. Widzieliście o tym?
daż

Re: szkolenia

Post autor: daż »

Najlepsze szkolenia w jakie można inwestować to szkolenia sprzedażowe. Umiejętność sprzedaży przyda się praktycznie wszędzie. W tym roku w Polsce wystartował projekt znany od 50 lat ze stanów - Integrity Solutions. Ich szkolenia są zupełnie inne od takich standardowych. Metodologia, którą obrali sprawdza się i o tym świadczy fakt, że firma przetrwała 50 lat.
elik
Posty: 203
Rejestracja: 28 mar 2019, 9:40

Re: szkolenia

Post autor: elik »

Różnego rodzaju szkoleń jest naprawdę dużo. Kwestia jaka tematyka nas interesuje. Zdobywając w ten sposób wiedzę zdobywamy nowe umiejętności. Można powiedzieć, że się rozwijamy i słusznie. Mnie interesuje szkolenie dzięki któremu będę mogła się dowiedzieć jak wyglądają negocjacje na rynku nieruchomości . A to wszystko dlatego, że chciałabym się na poważnie zająć inwestowaniem w nieruchomości. Z tym, że nie chcę zaczynać bez odpowiedniego przygotowania. Na tym trzeba się po prostu znać, A im większa wiedza, tym bardziej profesjonalne podejście i przygotowanie, a w konsekwencji efektywne inwestowanie.
KarolinaŚ

Re: szkolenia

Post autor: KarolinaŚ »

Ja szukałam szkolenia komputerowego i w końcu coś ciekawego znalazłam na tej stronie https://www.szkolenia.bielsko.pl/kontakt/. Firma znajduję się w Bielsku na Gałczyńskiego i z tego co widziałam na stronie firma oferuję również szkolenia kadrowo - płacowe, szkolenia BHP online.
emiś44333

Re: szkolenia

Post autor: emiś44333 »

Akurat na rynku nie brakuje firm wyspecjalizowanych w organizacji szkoleń. Czy rzeczywiście chce Ci się organizować szkolenie samodzielnie? Myślę, że rozsądniej będzie skorzystać z oferty jednej z firm. Jeśli ja miałabym polecić Ci którąkolwiek z nich, byłaby nią https://edunet-poland.pl/ która posiada w tym zakresie ogromne doświadczenie. Jej specjalnością są szkolenia dualne, które przygotowują pracownika nie tylko ze strony teoretycznej, ale również praktycznej.
Awatar użytkownika
uxinia
Posty: 181
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:36

Re: szkolenia

Post autor: uxinia »

Ja nie biorę udziały w żadnych szkoleniach. Nie stać mnie na to osobiście i wolę sama poświęcić czas na zgłębianie wiedzy. Ostatnio na https://www.anegis.com/artykuly/co-to-j ... -z-google/ czytałam o Microsoft Teams, bardzo fajna platforma do komunikacji w biznesie oraz prywatnie. Oprócz tego chcę dowiedzieć się jak wprowadzić inne innowacje do firmy, w ktorej pracuję. Może dzięki mojemu zaangażowaniu i propozycjom dla szefa będę miała szansę na awans.
Robaczek
Posty: 699
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:26

Re: szkolenia

Post autor: Robaczek »

A czy kogoś z Was interesują może profesjonalne kursy SEP, po których można uzyskać uprawnienia elektryczne? Jeśli tak, to polecam zapoznać się z ofertą na stronie internetowej https://sep.rzeszow.pl/. Jak widać taki kurs można sobie zrobić on-line. Egzamin natomiast można zdać poprzez wideorozmowę, również bez wychodzenia z domu :)
mczay5334

Re: szkolenia

Post autor: mczay5334 »

Jeśli chodzi o szkolenia, to ja polecam Wam tutaj https://cgwisdom.pl/kursy-wideo/autocad.html wykupić sobie jak interesujecie się grafiką i projektowaniem. Mają je tam profesjonalne, dużo można się nauczyć. No i cena jest dobra, lepsza niż u konkurencji. Korzystajcie i sprawdzajcie.
Awatar użytkownika
mruczka8
Posty: 442
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:40

Re: szkolenia

Post autor: mruczka8 »

Bardzo ważne w pracy jest, aby mieć odpowiednią wiedzę, często wykraczającą poza daną specjalizację. Warto iść w tym kierunku i stawiać na porządną edukację, która pozwoli uzyskać jeszcze lepszy efekty. Dlatego kursy komputerowe Śląsk to świetne rozwiązanie. Dzięki https://elpax.pl/kursy-i-szkolenia/kursy-komputerowe/ możesz zyskać ogromną wiedzę w tym zakresie.
ODPOWIEDZ