Szkolenia wózek widłowy

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Kostek
Posty: 51
Rejestracja: 15 maja 2019, 20:28

Szkolenia wózek widłowy

Post autor: Kostek »

Cześć. Jestem na chwile obecną liderem/ kierownikiem grupy, mojej zmiany w jednej z firm robiących podzespoły do siedzeń w samochodach. Chciałbym oczywiście się rozwijać i oprócz kursów, które mam w pracy, chcę też rozpocząć jakiś kurs wózka widłowego. Najlepiej gdzieś w okolicach Warszawy. W ogóle był ktoś na takim kursie? jak potem to wygląda w pracy? Jest trochę lepiej? Czy ma to jakiś wpływa na zarobki? Co do firmy prowadzącej szkolenia to widziałem taką firmę jak GIZO https://gizo.pl ma ona też w swojej ofercie inne rzeczy, jak np wypożyczenie maszyn, ale akurat one jakoś mnie nie interesują.
Awatar użytkownika
morska
Posty: 129
Rejestracja: 21 lut 2019, 14:57

Re: Szkolenia wózek widłowy

Post autor: morska »

Chcę mojego męża na takie szkolenie puścić, ale on na to nie patrzy przychylnie. Bo jednak wie, że po prostu to go przywiąże do jakiejś branży, a dotąd był lotnym ptakiem. Niemniej jednak na taki sprzęcie http://e-podnosniki.pl/ musi umieć jeździć. Bo koleje losu są różne, a zawsze jako operator się dużo nie narobi, a zarobi.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 209
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:37

Re: Szkolenia wózek widłowy

Post autor: kozi44 »

jak o wózkach widłowych mowa to pewnie przyda Ci sie filtr gazu W sklepie internetowy www.nagaz24.pl można je dostać w dobrych cenach. Polecam, warto u nich robić zakupy, szybko zrealizują zlecenie i jeszcze można dostac rabat na kolejne.
Awatar użytkownika
Bercia
Posty: 75
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:47

Re: Szkolenia wózek widłowy

Post autor: Bercia »

Szkolenie jeszcze przed nami i dlatego trzeba będzie poszukać serwisu i części do wózków widłowych warszawa , aby je naprawić. Prawdopodobnie oddamy je do naprawy tej firmie, którą mi polecono, ale jeszcze chciałam się Was w tym temacie poradzić. Czy oddawaliście wózki do serwisu? Jeśli tak to chętnie się dowiem gdzie. Zależy mi aby porównać sobie oferty.
Miłosz77

Re: Szkolenia wózek widłowy

Post autor: Miłosz77 »

Ja jestem już po szkoleniu. Niedawno zamówiłem także nowy wózek widłowy z napędem gazowym od firmy https://zuhwozki.szczecin.pl/oferta/. Maszyna jest bardzo wydajna, bezawaryjna i prosta w obsłudze. Znacznie przyśpiesza i ułatwia moją pracę w magazynie podczas transportowania ciężkich palet.
Robaczek
Posty: 699
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:26

Re: Szkolenia wózek widłowy

Post autor: Robaczek »

Ogólnie rzecz biorąc taki wózek widłowy spalinowy może bardzo usprawnić pracę na magazynie. Dzięki niemu szybko będzie można się uporać z różnymi pracami transportowymi związanymi z przenoszeniem partii towarów. Takie wózki potrafią pracować na dużych wysokościach. Zazwyczaj na magazynie wystarcza tradycyjny wózek widłowy spalinowy. Przy trudniejszych nawierzchniach wykorzystywane są natomiast wózki terenowe.
Miśka

Re: Szkolenia wózek widłowy

Post autor: Miśka »

Oczywiście, że warto inwestować w szkolenia. Jeśli interesuje was tematyka związana z układem elektrycznym wózka to zajrzyjcie na stronę https://sklep.manitou.pl/14-uklad-elektryczny-zaplonowy , aby dowiedzieć się więcej. Pamiętajcie, że problem z ładowaniem akumulatora może wystąpić w dwu sytuacjach: uszkodzenia akumulatora lub gdy wystąpiła zbyt wysoka temperatura akumulatora. Należy jak najszybciej zareagować, aby rozwikłać problem.
Rafał Grocki

Re: Szkolenia wózek widłowy

Post autor: Rafał Grocki »

Ja też postanowiłem zrobić w tym roku kurs na operatora wózka widłowego. Oczywiście wiązało się to ze zdaniem potrzebnych egzaminów. Szkolenie przeszedłem pod okiem instruktora z firmy http://crevi-consulting.pl/oferta/kursy ... widlowych/. Czułem się bardzo dobrze przygotowany, dlatego też zdałem wszystko za pierwszym razem. Jako operator pracuję już od ponad pół roku i jestem bardzo zadowolony z tego zawodu oraz otrzymywanego wynagrodzenia.
xnatkaa

Re: Szkolenia wózek widłowy

Post autor: xnatkaa »

Wiele osób ma problem z tym, jak się porozwijać, co robić, ale jeśli już, to naprawdę mogę sprawdzić sobie coś takiego jak kurs pomiary elektryczne , bo w końcu podobno to naprawdę dobra i wartościowa sprawa. Mam nadzieję, że uda mi się to ogarnąć, niech to będzie dla nas kluczem do działania.
ODPOWIEDZ