Tłumaczenia

Inne tematy.
Awatar użytkownika
uxinia
Posty: 181
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:36

Tłumaczenia

Post autor: uxinia »

Hej, mam dylemat. Potrzebuję przetłumaczyć pewien dokument i zastanawiam się czy zrobić to samemu czy korzystać z usług kogoś? Robiliście coś takiego sami? Możecie coś podpowiedzieć?
Awatar użytkownika
marydomar
Posty: 179
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:13

Re: Tłumaczenia

Post autor: marydomar »

Moim zdaniem jeśli o dokumenty chodzi to ja osobiście bym się sam za to nie brał. Nawet dobra znajomość konkretnego języka zarówno w mowie jak i w piśmie nie daje Ci gwarancji prawidłowego tłumaczenia. Wiele dokumentów wymaga znajomości zwrotów branżowych, na przykład medycznych. Ja tutaj https://www.medycznetlumaczenia.pl znalazłem ciekawe artykuły, które mogą okazać się przydatne. Osobiście ważne dokumenty oddałby do biura tłumaczeń, tam tłumaczeniami zajmują się profesjonaliści, którzy z takimi tematami mają do czynienia każdego dnia. Wtedy można mieć pewność, że tłumaczenie wykonane jest rzetelnie i nie będą potrzebne żadne korekty tekstu. To według mnie ma ogromne znaczenie.

wszystko o drożdżach
Awatar użytkownika
coco
Posty: 137
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:42

Re: Tłumaczenia

Post autor: coco »

Dzień dobry, skoro mowa o tłumaczeniach, to powiedzcie mi, czy tutaj https://berligo.com/tlumaczenia-specjalistyczne/ szukaliście pomocy? Właśnie ich znalazłam w sieci i się zastanawiam, czy warto spróbować. Dla mnie jest to firma nieznana, ale może wy coś słyszeliście, a może nawet korzystaliście, to będziecie mi w stanie coś powiedzieć. To jak?
Awatar użytkownika
alvin
Posty: 108
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:05

Re: Tłumaczenia

Post autor: alvin »

Nie, niestety nie znam tej firmy. Ale jeśli szukasz profesjonalnych tłumaczeń to zerknij koniecznie tutaj http://skandland.pl/ . Słyszalam od znajomego, że tutaj jakość tłumaczenia jest na najwyższym poziomie. W ogóle bardzo ciekawa strona, ponieważ dostępne są tu artykuły dotyczące tłumaczeń i są one skierowane zarówno do osób zajmujących się tym fachem, jak i osób, które tłumaczeń poszukują. Bardzo interesujące
ODPOWIEDZ