ulotki

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Bigboy
Posty: 223
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:25

ulotki

Post autor: Bigboy »

Ulotki to dobry pomysł na reklamę pod warunkiem , że będą dobrej jakość. Warto poszukać internetowej drukarni bo tam oferty są lepsze. Sam znalazłem pomysł na takie https://www.diamond-druk.pl/ składane ulotki. Moim zdaniem są dużo bardziej zauważalne niż zwykle
Awatar użytkownika
rmen
Posty: 110
Rejestracja: 21 cze 2019, 12:37

Re: ulotki

Post autor: rmen »

Zarówno ulotki, jak i warszawa druk wielkoformatowy w biznesie są ważne. To obie formy promocji, przyciągnięcia klienta, tylko o różnym formacie. Zależy mi na tym, żebyśmy my mieli dobre wyniki w firmie, dlatego myślę o tym, jak podnieść jej wykrywalność. I wydaje mi się, że coś takiego będzie dobrym wyjściem. Co mówicie?
Awatar użytkownika
indy5
Posty: 101
Rejestracja: 29 wrz 2019, 22:25

Re: ulotki

Post autor: indy5 »

Jeszcze trzeba wiedzieć, jak przeprowadzić ich kolportaż. Samo rozdawanie komu popadnie zbyt wiele nie da. Sam ich druk nie jest drogi, szczególnie przy dużej ilości https://retio.pl/druk-ulotek
Awatar użytkownika
firanka
Posty: 155
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:41

Re: ulotki

Post autor: firanka »

Zgadzam się ze swoim przedmówcą. W mojej opinii reklama jest naprawdę bardzo istotna, moim zdaniem najważniejszy jest czas, dlatego staram się korzystać z rozwiązań online: https://www.hexdruk.pl/ulotki-skladane - takich jak tutaj. Składam zamówienie i czekam na kuriera :D. Weźcie pod uwagę koszt dojazdu do drukarni i inne czynniki i naprawdę wychodzi dużo taniej.
Awatar użytkownika
Klemek0
Posty: 75
Rejestracja: 02 kwie 2019, 22:16

Re: ulotki

Post autor: Klemek0 »

Nie mówię, że ulotki nie sprawdzają się w ogóle, ale jest o wiele więcej skutecznych metod jak działania w social mediach, o których można poczytać na http://socialon.pl/ Prowadzicie coś takiego u siebie? Naprawdę warto zwłaszcza, że w sieci jest ogrom potencjalnych klientów
Awatar użytkownika
rocky
Posty: 157
Rejestracja: 20 kwie 2019, 12:44

Re: ulotki

Post autor: rocky »

Ulotki to juz raczej jest troche przezytek i trzeba isc do przodu i sie dowiadywac jakie dziala sa skuteczne. Ja się bardzo miło zaskoczyłam ile merytorycznych i sprawdzonych informacji można znaleźć w sieci na tematy marketingowe. Na przykład na http://marketing.media.pl/ jest swietne prowadzone :)
Awatar użytkownika
Matt
Posty: 65
Rejestracja: 03 kwie 2019, 11:24

Re: ulotki

Post autor: Matt »

Każda forma reklamy cos tam zawsze da. Ulotki jak najbardziej spełniają swoją funkcję, jednak dzisiaj wszystko obraca się raczej wokół internetu,.Fajne są artykuły sponsorowane zamieszczone na bardzo dobrych portalach. W naszej firmie, też mamy do dyspozycji bardzo fajne strony pod arty sponsorowane. Tu znajdziesz do nas kontakt https://www.escreo.pl/.
kóri

Re: ulotki

Post autor: kóri »

W sumie ulotki to jest bardzo dobry sposób na to, żeby się promować, ale jeśli to ma wszystko zadziałać skutecznie, to ja zdecydowałbym sie również na inne formy przekazu, jak banery, czy koperty reklamowe, czy laminowane prezenty. Można powiedzieć, że tutaj zebradruk.pl wszystko zrealizujecie. To bardzo dobra drukarnia.
Awatar użytkownika
Ruzia
Posty: 165
Rejestracja: 13 sty 2019, 15:01

Re: ulotki

Post autor: Ruzia »

A myśleliście może o zmianie zabudowy sklepu lub ogólnie jego remodelingu? Ja sie właśnie zastanawiam nad taką opcją ponieważ słyszałam, ze firma Exposite Polska oferuje fantastyczne rozwiązania. Chyba zacznę z nimi współpracę, ponieważ zależy mi na zwiększeniu widoczności marki i większym zainteresowaniu klientów moimi produktami.
emocjuć

Re: ulotki

Post autor: emocjuć »

Także zastanawiam się nad tym czy takie ulotki warto mieć. Bo jednak doskonale wiemy co większość ludzi robi z otrzymanymi ulotkami. Ale mimo to jest to cały czas jedna z najpopularniejszych form reklamowania się. Dlatego też zanim zdecydujemy chcę dowiedzieć się znacznie więcej na temat ulotek. I tak też między innymi tutaj https://bluecactus.pl/ulotka-dlaczego-warto-ja-miec/ dowiedziałam się tego czego chciałam.
patryczęk

Re: ulotki

Post autor: patryczęk »

Jest wiele typów ulotek i nie każda sprawdzi się akurat w waszej firmie, także możecie stracić czas i pieniądze a efektów nie będzie. Słyszeliście może o ulotkach z performacją https://bilgorajska.pl/aktualnosc,24020 ... wanie.html na pewno sprawdzą się u osób chcących sprzedać samochód czy też znaleźć pracę, pracownika
Awatar użytkownika
firanka
Posty: 155
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:41

Re: ulotki

Post autor: firanka »

Ostatnio udało mi się odnaleźć fantastyczną drukarnię, gdzie jest dostępna szeroka gama różnorodnych usług. Warto ją sprawdzić: https://www.jkbprint.pl/druk-ksiazek . Udało mi się tam znaleźć bardzo dobrą ofertę na wydruk książek. Muszę przyznać, że raczej skorzystam z usług, bo jest dla mnie najlepsza cenowo.
ODPOWIEDZ