Warto kupić suchy basen z piłeczkami duży?

Inne tematy.
Awatar użytkownika
mruczka8
Posty: 385
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:40

Warto kupić suchy basen z piłeczkami duży?

Post autor: mruczka8 »

Witajcie! Zamierzam kupić swojemu maluszkowi suchy basen z piłeczkami i zastanawiam się jaki wybrać duży czy mały? Jaki rozmiar się u Was sprawdził? Myślałam żeby wybrać któryś z tych suchy basen z piłeczkami duży. Proszę Was o poradę :)
Awatar użytkownika
Patka45
Posty: 141
Rejestracja: 15 gru 2018, 20:05

Re: Warto kupić suchy basen z piłeczkami duży?

Post autor: Patka45 »

Jako, że nadal trwa lato i nie jest zbyt bezpiecznie przebywać wśród tłumów ludzi, zamiast suchego basenu warto pomyśleć o basenie z wodą. Wtedy dzieci mogą w bezpiecznych warunkach zażywać kąpieli w upalne dni. Tylko oczywiście trzeba zadbać o to, żeby woda w basenie była czysta. Do tego celu świetnie nada się filtr piaskowy - https://www.dobrebaseny.pl/Filtry-piaskowe-c337 Dzięki temu będziecie mieć absolutną pewność, że taka kąpiel będzie dla dziecka w pełni bezpieczna.
annajanickaś

Re: Warto kupić suchy basen z piłeczkami duży?

Post autor: annajanickaś »

Hey, też się długo zastanawiałam czy warto kupić taki basen z kulkami... Po długim namyśle zamówiliśmy o średnicy 90 cm z 400 piłeczkami. Czy warto ? warto, dzieci spędzają w nim sporo czasu bawiąc się, sortując kulki na kolory, skaczą do niego, rzucają się piłeczkami itd. jedynym minusem jest fakt, że piłeczki ktoś musi później pozbierac :D my zamówiliśmy na dziecieca-kraina.pl
pakić

Re: Warto kupić suchy basen z piłeczkami duży?

Post autor: pakić »

Możesz, ale np. u nas to się bardzo szybko nudziło i główna zabawa polegała na tym, żeby sprzątać te piłeczki. Poważnie ;-) Ale jak najbardziej - możecie je kupić. Natomiast większą atrakcją są standardowe baseny ogrodowe, coś w takich klimatach - https://www.hop-sport.pl/baseny-ogrodowe/ U nas to się znakomicie sprawdza i po prostu jest mega rozrywką. Kiedy tylko jest ciepło, to dzieci spędzają tak dosłownie cały dzień.
Alivia.Ń

Re: Warto kupić suchy basen z piłeczkami duży?

Post autor: Alivia.Ń »

mruczka8 pisze: ↑18 maja 2020, 11:27 Witajcie! Zamierzam kupić swojemu maluszkowi suchy basen z piłeczkami i zastanawiam się jaki wybrać duży czy mały? Jaki rozmiar się u Was sprawdził? Myślałam żeby wybrać któryś z tych suchy basen z piłeczkami duży. Proszę Was o poradę :)
Jeżeli masz miejsce bież duży, mały jest nie praktyczny. Suchy basen to frajda dla dzieci na lata, nawet dla 10 latków :D My kupiliśmy dzieciom u X-REH.pl i sami spokojnie się w nim mieścimy.
ODPOWIEDZ