Weekendowe wypady

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Bigboy
Posty: 223
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:25

Weekendowe wypady

Post autor: Bigboy »

Dobrze jest też gdzieś wyjechać Ja najlepiej relaksuję się poza domem na leżaku nie myśląc o pracy ani codziennych problemach. Polecam taki kameralny 3-gwiazdkowy hotelik w Kazimierzu Dolnym: http://villabohema.pl/. Mają tam SPA, basen i jaccuzzi a oprócz tego wiele ciekawych atrakcji jak np. rejs po Wiśle, zwiedzanie miasta z przewodnikiem czy nawet przejażdżka jeepami po wąwozach. Można się naprawdę porządnie zrelaksować, polecam wszystkim
Awatar użytkownika
Mama_Oli
Posty: 5
Rejestracja: 05 cze 2020, 10:05

Re: Weekendowe wypady

Post autor: Mama_Oli »

My często wybieramy się z córeczką na basen w soboty. Ostatnio zaczęłam się zastanawiać, czy można pójść z dzieckiem, które ma katar na basen. Basen a przeziębienie u dziecka to w końcu nie taka prosta sprawa. Czy ktoś z obecnych tu rodziców może podzielić się swoimi doświadczeniami w tym temacie? Będę wdzięczna :)
Awatar użytkownika
Kuba77
Posty: 1140
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:41

Re: Weekendowe wypady

Post autor: Kuba77 »

Witam,co sądzicie o tym,aby zrobic badania alergologiczne ? Moja corka ma wysypke,dlatego zastanawiam się czy to alergia na pyłki. Co sądzicie https://medicapark.pl/alergologia,11,pl Proszę o wasze opinie, chętnie poznam wasze opinie na temat, będę wdzięczna za wasze opinie.
anńkm

Re: Weekendowe wypady

Post autor: anńkm »

Kuba77 pisze: ↑13 maja 2021, 0:23 Witam,co sądzicie o tym,aby zrobic badania alergologiczne ? Moja corka ma wysypke,dlatego zastanawiam się czy to alergia na pyłki.
No jasne, lepiej jest szybciej zrobić badania. Od siebie mogę polecić dr Teresę Stelmasiak ze Specjalistycznego Gabinetu Alergologicznego w Lublinie. Wpiszcie sobie w google, to bardzo dobra lekarka. Ja czytałam o niej wiele opinii i jak najbardziej mogę się zgodzić, że jest rzetelna, zna się na wykonywanej pracy. Ma super podejście do pacjentów, także tych najmłodszych. Byłam u niej z synkiem i jestem w pełni zadowolona z jakości obsługi. Sama byłam u niej na odczulaniu i powiem wam, że ten zabieg jest skuteczny, koniec z katarem i zapaleniem spojówek :).
ODPOWIEDZ