wino

Inne tematy.
Eduś21444

wino

Post autor: Eduś21444 »

Witam, kupowaliście wino ze sklepu https://winoland.com/sklep/chile/ ? Mają tam bardzo duży wybór win z Chile, ale nie wiem jak jest z jakością. Może ktoś z Was kupował i powie mi coś na ten temat? Znacie inne sklepy z winami, które są również warte uwagi?
Sławek

Re: wino

Post autor: Sławek »

Podpetnę się pod temat, żeby nie zakładac już nowego. Czy ktoś kupował wino z https://culaccino.pl/ Sygnują się jako polski dystrybutor włoskeigo wina, opinie mają fajne. Chciałbym jednak zweryfikować ich jakość. Czy rzeczywiście jest tak jak piszą? Jak to wychodzi cenowo? Lepiej od nich z czy jakiejs hurtowni?
Łukasz777

Re: wino

Post autor: Łukasz777 »

Podstawowe pytanie czy wypada podawać wino na weselach , czy raczej niespecjalnie. W śród wielu naszych znajomych jest bardzo dużo osób które uwielbiają ten trunek. Dlaczego zatem miałoby go zabraknąć na weselu, które organizujemy. Szukając lokalu na zorganizowanie wesela trafiliśmy na blog Dworu Korona Karkonoszy - https://www.koronakarkonoszy.pl/blog,we ... ie-wybrac/ , gdzie temat serwowania wina na weselach został poruszony. Bardzo przydatne informacje.
ODPOWIEDZ