Własny dom

Inne tematy.
waśnie

Własny dom

Post autor: waśnie »

Hej, jak to widzicie, żeby wybudować własny dom? Ja myślę o tym intensywnie i tak naprawdę mam na oku już projekt. To dom WSPANIAŁY 3 https://www.mgprojekt.com.pl/wspanialy-3 . Mam pytanie - czy budujecie według niego? Ktokolwiek? Wiem, że to nie jest często wybierany projekt, ale może już ktoś coś mi poradzi?
pół

Re: Własny dom

Post autor: pół »

Moim marzeniem jest inteligentny dom. Ja bym chyba zdecydowała się na dom inteligentny od tejże firmy https://www.fif.com.pl/pl/. Teraz wiele osób stawia na takie budownictwo. Mi się podobają, ale nie wiem czy tak do końca są wspaniałe wyglądają na interesujące. Poza tym wcale nie jest to tak drogie, a sam sprzęt działa bardzo długi czas sprawnie bez jakichkolwiek interwencji serwisu. Moim zdaniem warto.
Awatar użytkownika
mruczka8
Posty: 451
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:40

Re: Własny dom

Post autor: mruczka8 »

Własny dom to marzenie wielu par. Bez wątpienia niezwykle ważną kwestią w tym wypadku jest urządzenie danej przestrzeni i dopasowanie jej do własnych potrzeb. W tym wypadku postawienie na konkretne rozwiązania jest po prostu kluczowe. Stąd też jeśli marzysz o czymś nowoczesnym i ponadczasowym warto zastanowić się nad kwestiami praktycznymi. Wybierz zatem Somfy i postaw na elegancję, prostotę i komfort.
Gośka

Re: Własny dom

Post autor: Gośka »

Od zawsze marzył mi się własny dom z ogródkiem i marzenie po tylu latach w końcu się spełniło. Dzięki pomocy https://naoswnetrza.pl/ mam przepięknie urządzony dom w stylu skandynawskim. Sama nie wiedziałabym od czego zacząć, ale oni zajęli się wszystkim od początku do końca :)
Uleńka

Re: Własny dom

Post autor: Uleńka »

Własny dom to chyba marzenie większości z nas. My też chcemy wreszcie to marzenie zrealizować i dlatego kupiliśmy działkę i poszukujemy projektu domu. Bardzo spodobałmi sięprojekt tego domku parterowego - https://www.domywstylu.pl/projekt-domu-feniks.php Wygląda naprawdę funkcjonalnie i przede wszystkim wygodnie. Do tego nowoczesny styl architektury dodaje mu sporo uroku. Dla naszej rodzinki powinien być idealny :)
Michaił

Re: Własny dom

Post autor: Michaił »

Przed budową własnego domu warto zapoznać się z tym artykułem ---> https://polex.com.pl/budownictwo-ekolog ... budowlany/ . Dobrze jest postawić dom, który nie będzie generował strat ciepła, jego rachunki za prąd będą bardzo niskie, a po za tym mieszkając w Nim przysłużymy się środowisku naturalnemu i przestaniemy dalej niekorzystnie wpływać na Nasz klimat. Aktualnie innowacje zawarte w budownictwie ekologicznym, nie należą do najtańszych, ale cały czas są popierane przez rządy, dlatego można skorzystać z różnych ulg i dofinansowań, a inwestycje z pewnością się Wam zwrócą z nawiązką.
ODPOWIEDZ