własny hotel

Inne tematy.
enrikeś

własny hotel

Post autor: enrikeś »

hej. To ja z takim pytaniem do was - czy prowadzicie może swoje własne hotele? Jak wam idą interesy? Rozumiem, ze teraz covid itd. ale jak było wczesniej? Dobrze wam szło? Jakie macie rady dla początkujacych w tej dziedzinie? Czekam na wszelkie wskazówki.
mikołaj

Re: własny hotel

Post autor: mikołaj »

W obecnych pandemicznych czasach podstawową rzeczą jest to, by klient czuł się w hotelu bezpiecznie. Dlatego warto pomyśleć o certyfikacie dezynfekcji covid https://anticovidcertificate.pl/uslugi- ... ji-hoteli/ anticovidcertificate To certyfikat zaświadczający, że hotel stosuje najwyższe rygorystyczne standardy bezpieczeństwa, że przeszedł on audyt i weryfikację wykonaną przez stosowną jednostkę bezpieczeństwa przeciwwirusowego. U nas sprawdza się on znakomicie, widzimy jak bardzo klienci zwracają na to uwagę, także zdecydowanie warto o tym pomyśleć.
Awatar użytkownika
pertyno
Posty: 560
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:41

Re: własny hotel

Post autor: pertyno »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... http://nearbyairporthostel.com/
Awatar użytkownika
mruczka8
Posty: 451
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:40

Re: własny hotel

Post autor: mruczka8 »

Wyposażenie hotelowe to nie tylko meble, ale także artykuły i drobiazgi, które mają ogromne znaczenie dla komfortu pobytu gości. Dlatego właśnie ważne jest, aby wyposażenie hotelu było nie tylko funkcjonalne, ale również atrakcyjne dla gości. Jeśli mamy ofertę spa, ciekawą opcją mogą być odzież jednorazowa z włókniny https://sklep.gro-tex.com.pl/162-odziez-jednorazowa Warto sprawdzić ofertę i zaopatrzyć swój hotel.
ODPOWIEDZ