Wymarzony Ford Mustang GT - kupić w usa?

Inne tematy.
BartękSz

Wymarzony Ford Mustang GT - kupić w usa?

Post autor: BartękSz »

Cześć
Mam do Was pytanie, ponieważ chciałbym kupić swoje wymarzone aut czyli Forda Mustanga GT, jednak rozważam skorzystanie z opcji zakupu go na aukcji do lekkich poprawek w kraju, bo sporo osób mówi że jest to opłacalne. Co sądzicie i jak się za to odpowiednio zabrać?
Kruś

Re: Wymarzony Ford Mustang GT - kupić w usa?

Post autor: Kruś »

Auto naprawdę świetne, mam nadzieję że uda Ci się znaleźć odpowiedni model ;) Co do samego wyboru i poszukiwań to na pewno z licytacją na aukcjach i ściągnięciem go do kraju na pewno pomoże Wam Bid.Cars z których też rok temu korzystałem i naprawdę poszło to sprawnie, w rozsądnej i opłacalnej cenie. No ale u mnie był to mercedes cla
Astoń

Re: Wymarzony Ford Mustang GT - kupić w usa?

Post autor: Astoń »

Co do licytacji auta z giełd usa i też uzyskując pomoc od osób którzy pomogą też samochód ściągnąć, to my szukając Mercedesa GLC korzystaliśmy z pomocy Bid Cars i naprawdę oszczędność była znacząca pomimo kosztów sciągnięcia, napraw i rejestracji. Sprawdź ich sobie na https://bid.cars/pl/shipping i zobacz jak to dla was wygląda ;)
ErykOś

Re: Wymarzony Ford Mustang GT - kupić w usa?

Post autor: ErykOś »

Astoń pisze: ↑30 maja 2021, 23:12 Co do licytacji auta z giełd usa i też uzyskując pomoc od osób którzy pomogą też samochód ściągnąć, to my szukając Mercedesa GLC korzystaliśmy z pomocy Bid Cars i naprawdę oszczędność była znacząca pomimo kosztów sciągnięcia, napraw i rejestracji. Sprawdź ich sobie na https://bid.cars/pl/shipping i zobacz jak to dla was wygląda ;)
Dobrze wiedzieć, w sumie też się trochę rozglądam za nowym samochodem i właśnie rozważam ściagnięcie go z usa natomiast miałem właśnie obawy jak to dobrze sprowadzić do kraju.
DamianKłes

Re: Wymarzony Ford Mustang GT - kupić w usa?

Post autor: DamianKłes »

Dokładnie tak, jeśli nie do końca masz odpowiednia wiedzę i pomoc kogoś w usa kto mógłby ci pomóc ciągnąć samochód w prosty sposób do kraju, to właśnie warto liczyć na wsparcie ze strony takich firm jak https://bid.cars/pl/shipping którzy pomogą wam od licytacji, aż po ściągnięcie auta do europy i kraju. Oby się udało i żebyście trwali na wymarzone auto ;)
ODPOWIEDZ