Zakupy przez internet

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Bigboy
Posty: 223
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:25

Zakupy przez internet

Post autor: Bigboy »

Zauwazyłam, ze teraz w wielu miejscach pojawia sie odzież też na te większe kobiety i wybór takich ciuchów też jest coraz większy. gdy przeglądałam coś dla siebie to tutaj https://premiere24.pl/28-odziez widziałam, ze też pojawiają się większe rozmiary. Może zerknij, czy nie znajdziesz czegoś dla siebie.
Robaczek
Posty: 699
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:26

Re: Zakupy przez internet

Post autor: Robaczek »

Ja zakupy, w tym zakupy spożywcze, najczęściej robię przez internet ;) Tak jest moim zdaniem szybciej, taniej i wygodniej. Na przykład mąkę żytnią, której sporo używam w mojej kuchni, kupuję zawsze w sklepie internetowym https://jawo2008.pl/160-maka-zytnia. Polecam i Wam się tam rozejrzeć, jakość produktów jest wysoka, a ceny nie są wygórowane ;)
Jabłko

Re: Zakupy przez internet

Post autor: Jabłko »

Ostatnio trafiłam na ofertę tu https://eyewear24.net/pol_m_Okulary-Prz ... -1613.html Okulary przeciwsłoneczne modne, eleganckie, o ciekawej oprawce. Od dobrego producenta, znanego na naszym rynku. Oraz z gwarancją na 24 m-ce, Moim zdaniem dobry pomysł na prezent dla każdej kobiety. Moja żona na pewno będzie zadowolona.
Violuś

Re: Zakupy przez internet

Post autor: Violuś »

Zakupy przez internet to fajna sprawa, nie od dzisiaj to wiemy. Myślę ,że większość z nas kieruje się różnymi względami ale jedno chyba jest niezmienne. Po pierwsze w krótkim czasie bez wychodzenia z domu możemy przejrzeć niezliczoną ilość towarów.Po drugie często możemy to czego szukamy kupić taniej niż w sklepach stacjonarnych. Czasami potrzebujemy też zadzaiałać w druga stronę - potrzebujemy coś sprzedać. Ogłoszenia sprzedam kupię - bo o nich mowa przychodzą nam z pomocą. Ostatnio dotarliśmy z mężem do nowego serwisu Pokato - bardzo fajnie zorganizowany serwis.
liluś

Re: Zakupy przez internet

Post autor: liluś »

Jak każda kobieta uwielbiam zakupy przez internet , najczęściej zamawiam ksiażki dla mnie i mojej rodziny . Teraz czytam " Księga Drogi i Dobra " z tego sklepu tutaj https://www.taniaksiazka.pl/ksiega-drog ... 43902.html . Jest ona uznawana za jedną z najważniejszych ksiąg ludzkości. Stworzona blisko 2500 lat temu wciąż przemawia do duszy człowieka i wskazuje mu właściwą drogę.
Gożdz25

Re: Zakupy przez internet

Post autor: Gożdz25 »

Violuś pisze: ↑23 lut 2021, 10:28 Zakupy przez internet to fajna sprawa, nie od dzisiaj to wiemy. (...)
Zdecydowanie się z tobą zgodzę ale musicie też przyznać ,że zakupy w galeriach mają swój urok. Z racji tego ,że mieszkamy dość blisko jednej z warszawskich galerii właśnie tam robimy najczęściej zakupy.Szczególnie te zakupy związane z wyposażeniem wnętrz najczęściej robimy w Centrum Handlowym Warszawa na Targówku .W zasadzie krótki 15 minutowy spacer i jesteśmy na miejscu, po co mamy więc jeździć gdzieś indziej.
Awatar użytkownika
Bigboy
Posty: 223
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:25

Re: Zakupy przez internet

Post autor: Bigboy »

Uwielbiam zakupy przez Internet i teraz praktycznie wszystko tam kupuje bo jest to dla mnie dużo wygodniejsze. mam teraz w planach zakup bielizny termoaktywnej i zastanawiam sie co wybrać. Nie mam w tym temacie doświadczenia więc jakę bieliznę termoaktwyną wybrać, poradnik na pewno mi się przyda.
ODPOWIEDZ