Zamgławianie pluskwy Warszawa - ktoś coś?

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Super_Manly_Man
Posty: 36
Rejestracja: 03 cze 2019, 15:37

Zamgławianie pluskwy Warszawa - ktoś coś?

Post autor: Super_Manly_Man »

Cześć Panowie, mam problem. Dbam w swoim mieszkaniu o higienę i czystość, ale obawiam się, że poprzedni właściciele tego nie robili... więc przyplątały mi się nieszczęsne pluskwy. Słyszałem, że na to najlepsze będzie zamgławianie. Pluskwy Warszawa - ktoś coś kojarzy? Znalazłem kilka firm z dezynsekcji (w tym MarMar - http://www.marmar24.pl/rodzaje-zabiegow/zamglawianie i jeszcze inną, nie pamiętam nazwy, ale jak ktoś podpowie no to potwierdzę czy to to). Kojarzycie dobre firmy w Warszawie, które zajmują się zamgławianiem pluskwy? Warszawa koniecznie!!
Awatar użytkownika
inaka
Posty: 261
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:35

Re: Zamgławianie pluskwy Warszawa - ktoś coś?

Post autor: inaka »

Widocznie nie do końca tak z tą czystością było... Koniecznie zamów usługę, o której piszesz, a potem poszukaj firmy sprzątającej, która pomoże Ci doczyścić mieszkanie. Tutaj https://ponpran.pl/ masz namiary na firmę z doświadczeniem. Odezwij się, wiem, że przyjmują zlecenia niestandardowe.
Janek Mówiński

Re: Zamgławianie pluskwy Warszawa - ktoś coś?

Post autor: Janek Mówiński »

Jeżeli chodzi o zwalczanie pluskiew zdecydowanie polecam firmę Ozon Perfect. Działają na terenie Warszawy i najbliższych okolic i podchodzą bardzo profesjonalnie do swoich obowiązków. W mieszkaniu, w którym mam boazerię, drobne szczeliny w listwach i podłodze pojawiły się pluskwy. Notorycznie urządzały sobie ucztę z mojej krwi a ja nie mogłam ich zlokalizować. Miły Pan wykonał dwukrotnie zamgławianie ULV i już przez około rok nie mam problemu z tym paskudztwem. Wysyłam link do ich strony:https://ozonperfect.pl/zwalczanie-pluskiew/ Serdecznie polecam!
ODPOWIEDZ