Zarządzanie nieruchomościami

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Ori35
Posty: 87
Rejestracja: 09 kwie 2019, 11:17

Zarządzanie nieruchomościami

Post autor: Ori35 »

Od dłuższego czasu wynajmuję mieszkania różnym ludziom. Ale dochodzą kolejne nieruchomości i powoli tracę nad tym kontrolę. Znajomi zaproponowali mi współpracę z tą firmą http://kasante.pl/ , bo sami oddali im mieszkania do zarządzania i to się sprawdza. Ale oni mają tylko 3 lokale, a u mnie jest 7. Myślicie, że to też wypali?
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 174
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:29

Re: Zarządzanie nieruchomościami

Post autor: Bodzio12 »

Naprawdę opłaca się teraz mieszkania kupować. Na stronie https://ronson.pl/ursus-centralny/o-osiedlu/ znajdziecie super oferty nowych mieszkań w Warszawie. Polecam zajrzeć.
Awatar użytkownika
tobiasz
Posty: 88
Rejestracja: 30 cze 2019, 11:08

Re: Zarządzanie nieruchomościami

Post autor: tobiasz »

Interesuje mnie temat inwestowania w nieruchomości i możliwości jest sporo. Odezwij się też do firmy https://optimalpartners.pl/ , którzy mają ciekawe projekty inwestycyjne m.in. działki budowalne na Maazurach, w kompleksie Marina Ryn albo apartamenty w kompleksie rodzinno-senioralnym Family & Active Senior Spa w Kudowie Zdrój.

tv lcd led samsung
Awatar użytkownika
Inwesta
Posty: 5
Rejestracja: 08 maja 2020, 8:08

Re: Zarządzanie nieruchomościami

Post autor: Inwesta »

W tematyce mieszkań i nieruchomość :) mam pytanie, które od kilku dni mnie nurtuje: co może zarząd wspólnoty mieszkaniowej? Mamy małe spięcia z mieszkańcami :) i chciałabym to wiedzieć :)
Żaneta4

Re: Zarządzanie nieruchomościami

Post autor: Żaneta4 »

Ja na szczęście od samego początku mialam już na oku firmę która się zajmie dla nas zarządzaniem nieruchomościami. Robi to dla mnie http://www.kupiec-zarzadca.pl/ - bardzo duże doświadczenie mają, a do tego są naprawdę profesjonalni. Kontakt też bezproblemowy na każdym etapie
Awatar użytkownika
Bercia
Posty: 75
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:47

Re: Zarządzanie nieruchomościami

Post autor: Bercia »

Myślicie, że alimenty a licytacja nieruchomości to trudna do zgryzienia sprawa? Mój krewny nie płacił alimentów i teraz będą mu licytować mieszkanie. Trochę na ten temat poczytałam i faktycznie chłopak jest w nieciekawej sytuacji. Sam sobie jednak nagrabił. Ktoś z Was może miał styczność z takim problemem?

ipla barwy szczescia
ODPOWIEDZ